SkyscraperCity banner

:)

1 - 20 of 38 Posts

·
Registered
8,887 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Drugi co do wysokosci wiezowiec w Chicago (niedlugo przescignie go budowany wlasnie Trump Tower). AON ma 346m i 83 pietra, oddany do uzytku w 1973r.

·
Registered
8,887 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Zwykly, ale wielki, piekny w swojej prostocie, jest elementem tworzacym niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju, chicagowska panorame, ma 33 lata, a wciaz budzi zachwyt i podziw, jest duma tego miasta 10/10

·
Refurbished_Parka_Boy
4,321 Posts
Niesamowita, monumentalna i trochę "obca" bryła. Na żywo musi robić jeszcze większe wrażenie. Ja lubie wieżowce z lat 70tych, więc 9

·
Moderator
8,171 Posts
Mój ulubiony pudełkowaty wieżowiec wszechczasów - niezwykle wysoki i smukły a pionowe pasy na elewacji jeszcze potęgują to wrażenie ;) Jasny kolor elewacji też bardzo mi się podoba. 9,5/10

·
Somewhere Back In Time
7,459 Posts
Zawsze mi sie podobał..ma bardzo dobrą lokalizację..przy parku co wizualnie czyni go jeszcze wyższym (oczywiście wiem to tylko ze zdjęć bo moje stopy nie miały jeszcze okazji stanąć na Amerykańskiej ziemi) 9/10

·
Registered
3,982 Posts
Jednak takich klimatow nie lubie, najslabszy wiezowiec jak dla mnie pokazany do tej pory przez Krzycha ;) Jakbym mial oceniac to max 5 a wlasciwie jeszcze mniej.

·
Registered
3,982 Posts
Ale te wiezowce sa inne. Bryla ta sama ale w tym Chicagowskim kolor elewacji jak dla mnie poszedl w las. Widze beton, tak grube lub tak duzo jest tych zyletek.

1 - 20 of 38 Posts