Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 662 Posts

·
心在臺灣
9,898 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Miejsce znane więc chyba nie muszę specjalnie przedstawiać. Od kilku lat bywam tam dość regularnie, zdjęć miasta i ludzi trochę mi się uzbierało postanowiłem więc zacząć kolejny wątek.

Na początek zdjęcia ze stycznia 2016, zima w Szanghaju, spadł śnieg, temperatura w pewnym momencie spadła do aż -6 stopni (a w domach nie ma ogrzewania) co jest dość rzadkie bo jednak zimy są tam łagodne z dodatnią temperaturą.

1. wieczorna panorama z hotelu, hotel w samym centrum przy parku ludowym

2. rano, śnieg na dachach

3. Plac Ludowy, ratusz, Muzeum Szanghajskie i wieżowce przy Huaihai Rd

4. jak widać większość drzew, mimo zimy, zielone

5. opera

·
3D
7,302 Posts
Widoki ze słabą widocznością, ten klimat ma coś w sobie z takiej nurtującej wyobraźni na temat współczesnych miast/miast przyszłości. Wieżowce powtykane w niską zabudowę, najbardziej lubię taki układ, chociaż Lujiazui też ma swoje momenty.

·
Registered
7,724 Posts
Co kto lubi, mi jednak najbardziej przypadły do gustu te stare budynki, całe rozwalane dzielnice.Tak jak zjeździłem Chiny z plecakiem naście lat temu. Te wszystkie wież...., mocno mniej :eek:hno:

·
心在臺灣
9,898 Posts
Discussion Starter · #20 ·
Widoki ze słabą widocznością, ten klimat ma coś w sobie z takiej nurtującej wyobraźni na temat współczesnych miast/miast przyszłości. Wieżowce powtykane w niską zabudowę, najbardziej lubię taki układ, chociaż Lujiazui też ma swoje momenty.
Też preferuję układ wieżowców powtykanych w niską zabudowę, w Szanghaju teki układ jest w starej części miasta, to zdecydowanie moja ulubiona część miasta.

1 - 20 of 662 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.