SkyscraperCity banner

Choose your favourite banner!

• Banner 1

Votes: 10 13.3%
  • Banner 2

Votes: 0 0.0%
  • Banner 3

• Banner 4

Votes: 1 1.3%
  • Banner 5

• Banner 6

Votes: 31 41.3%
  • Banner 7

Votes: 3 4.0%
  • Banner 8

Votes: 4 5.3%
  • Banner 9

Votes: 2 2.7%
  • Banner 10

Votes: 11 14.7%
  • Banner 11

• Banner 12

• Banner 13

• Banner 14

• Banner 15

• Banner 16

• Banner 17

• Banner 18

• Banner 19

• Banner 20

• Banner 21

• Banner 22

• Banner 23

• Banner 24

Votes: 2 2.7%
  • Banner 25

• Banner 27

• Total voters
    75
1 - 20 of 60 Posts

·
Moderator
19,063 Posts

·
Moderator
19,063 Posts
Discussion Starter #3
11 is plovdiv...
Не бях сигурен и аз какво е, но понеже алекси го беше пуснал и то когато обсъждахме банерите за Варна реших, че е от там. Сега го махам :)

·
-----------
17,096 Posts
Честно да си призная не съм впечатлен от никой ... :(
Moже би само 10 ... донякъде ... защото тея панелки, хич, ама хич не ми харесват...

·
.
1,810 Posts
Мамка му.Първите 3 (от първият пост) на алекси са супер,но как ме е яд,че Варна Таурс не присъстват.

Гласувам за банер 3 от първият пост на алекси.

иии

Като го добавите тогава ще гласувам официално в анкетата. Лично аз съм против такива пристанищни кранове и мостове.

В пъти по-интересна е архитектурата,ако щете и панелките (щото те си нямат такива),спортната зала,аквамарина,военното,димята,варна таурс,болниата-касетофон...Пълна глупост ще е ако не се включи Димята в една панорамна снимка на Варна!!!!!!!!

Варненци,да се мобилизираме и да не оставяме софиянци и други (нищо лично ;) ) д ани изберат банера...

·
Moderator
19,063 Posts
Discussion Starter #11
Мамка му.Първите 3 (от първият пост) на алекси са супер,но как ме е яд,че Варна Таурс не присъстват.

Гласувам за банер 3 от първият пост на алекси.

Като го добавите тогава ще гласувам официално в анкетата. Лично аз съм против такива пристанищни кранове и мостове.

В пъти по-интересна е архитектурата,ако щете и панелките (щото те си нямат такива),спортната зала,аквамарина,военното,димята,варна таурс,болниата-касетофон...Пълна глупост ще е ако не се включи Димята в една панорамна снимка на Варна!!!!!!!!

Варненци,да се мобилизираме и да не оставяме софиянци и други (нищо лично ;) ) д ани изберат банера...
Не бе, гласувайте си за който банер искате, но когато после оценките са 1/5, 2/5 и 3/5 да не се оплаквате. Всички тия панорамни снимки на Варна са скучни, с УЖАСНИ цветове, никакъв контраст и нищо, което да изпъква. Ако се избере такъв банер ще е цяло чудо ако не влезе в топ 5 на най-неуспешните банери.:nuts:
За съжаление няма хубави панорамни снимки на Варна, а колкото до крановете. СМятам, че няма нищо лошо, при положение, че Варна има голямо пристанище, което е символ, а и самите панорамни снимки са станали много добри заради светлината.

·
Registered
15,259 Posts
Номер 8 от на Локум банерите - има относително високи открояващи се сгради,а и катедралата свети.

·
Registered
244 Posts
От посочените от Локум банери единствено 10 и 11 според мен стават за нещо. С изключение може би на номер 6, всички от 1 до 9 (включително) според мен не само няма да се харесат, но и ще създадат безкрайно неприятно впечатление за България и Варна у хората, които от тях ще си съставят впечатление за страната и града.
12 и 13 са свежи и приветливи, но уви не достатъчно "панорамни".

·
.
1,810 Posts
Организацията почва да куца...Локуме предлагам ти-вземи сложи един краен срок за предаване на банери,събери ги на едно място и пусни нова анекта като тази изтриеш,защото още банери се включиха и някои хора може да искат да си променят мнението.

·
Moderator
19,063 Posts
Discussion Starter #20
Айде сега който иска промяна на гласа си да казва за какво е гласувал и за какво иска да гласува. Анкетата се затваря в 23:59 в събота ( 1 август). Който гласувал до тогава - гласувал. Който не - не!!!

1 - 20 of 60 Posts