Skyscraper City Forum banner
1 - 13 of 13 Posts

·
wnerwiający pytający!
1,146 Posts
W lipcu jade do chorwacji na wyspe pag wiec wyglada na to ze rowniez zasypie was fotkami ;) A tak wogole fotki EXTRA tylko jak to powiedzial Raine : "duzo za malo"

·
Registered
815 Posts
w Chorwacji jestem zakochany juz od paru dobrych lat a maleńki Cavtat który równiez znalazł się na fotkach to chyba moje ulubione miejsce w tym pięknym kraju:D

·
Registered
4,176 Posts
Jak to się stało że Chorwacja jeszcze nie jest w UE??
Posiadanie pięknego wybrzeża (w sumie to przyrodniczo cały kraj jest piękny), to nie jest argument, by od razu być w EU - pięknie wyglądają miasta nad morzem, mają świetne autostrady, ale też pod wieloma względami odbiegają jeszcze od krajów EU

·
Registered
935 Posts
Jak rok temu byłem w Chorwacji to za dużo zdjęć nie robiłem. Więc pozwolę sobie skopiować zdjęcia z chorwackiego forum

Opatija - to w tej miejscowości mieszkałem. Uroczy kurort. Pełno 5 i 4 * hoteli. Drogie auta. To udało mi się zapamiętać.

:nuts: :nuts: :nuts:

·
Registered
935 Posts
RIJEKA - miasto portowe, drugie co do wielkości w kraju. Miałem na nie widok z balkonu. Bardzo wysokie komunistyczne bloki zbudowane na górzystym terenie tworzyły niesamowity klimat. Wyglądały z daleka niczym nowoczesne apartamentowce.

+skyline

·
Mainland Sea & Sky
6,242 Posts
Wow , Attractive place !

·
Registered
725 Posts
Wybieram sie w tym roku do Chorwacji na 2 tygodniowe wakacje. Oczywiscie nie mogłem oprzeć się zeby nie zajrzeć do wątku Alpe - Adria. To co tam odkryłem wręcz mnie poraziło ! Po tych zdjęciach aż sie trzęse na sama myśl ze bede tam za równo miesiąc:) Coś cudownego.
W lipcu jade do chorwacji na wyspe pag wiec wyglada na to ze rowniez zasypie was fotkami ;) A tak wogole fotki EXTRA tylko jak to powiedzial Raine : "duzo za malo"
Ja też jadę za miesiąc, docelowo Korcula. I szczególnie po tych zdjęciach nie mogę się doczekać.

1 - 13 of 13 Posts