SkyscraperCity banner

3661 - 3680 of 3689 Posts

·
Moderator
69,773 Posts
^^W praktyce węzeł ma być przy AKS i Kościuszki.
Przede wszystkim nigdzie nie pisze co może z nimi sąsiadować. Jak sytuacja w terenie wróci do "normy" to z chęcią wejdę do biura sprzedaży i zapytam co wiedzą o obwodnicy Chorzowa :D

·
Registered
30 Posts
Wiadomo kiedy rusza Rower Miejski w Chorzowie (Kajteroz)? Na ich stronie nie ma informacji, w Siemianowicach start systemu jest przełożony na 1 maja, z kolei w Katowicach ma już być dostępny 1 kwietnia.

·
Registered
4,968 Posts
^^ na pewno te daty z Siemianowic i Katowic uwzględniają obecną sytuację? Przecież takie rowery to też mogą być jakieś nośniki tego wirusa (ktoś kichnie w rękę, złapie kierownicę, zaraz po nim przyjdzie następny itd...)

·
Registered
1,451 Posts
Tak, w wiadomościach radiowych było o tym że Katowice startują. Zobowiązal aby były dziennie dziennie dezyfenkowane itd. i co śmieszne operator się chwalił że można wypożyczyć przez aplikacje zdalnie bez kontaktu z innymi urządzenmia ale pomyslałem o tym samym. Przecież musisz kierować rowerem i po kimś tą kierownicę dotykasz.

·
Registered
473 Posts
Przy skansenie powstaną Apartamenty Parkowa.

Popatrzylem na wizualizacje i na trzeciej widzę jak byk "Wioskę Rybacką" :)
Nie zazdroszczę odgłosów kostki brukowej tym, którzy kupią mieszkania z widokiem na ulice Parkową.

·
Registered
400 Posts
W Bytomiu jak kładli asfalt prosto na kostkę to po pierwszej zimie ulice były dziurawe jak ser szwajcarski. Ulica zabrzańska od skrzyżowania z Kosynierów w kierunku Bobrka to była zawsze jedna z najgorszych ulic w Bytomiu a kostka lubiła sobie radośnie wystawać spod dziur.

·
Registered
47 Posts
Na nowym centrum handlowym na Strzelców (za Lidlem) pojawiły się tabliczki przyszłych najemców, z tego co widziałem z drogi to m.in. Euro RTV, Pepco i Dealz. Pewnie w obecnych warunkach będą musieli jednak poczekać na otwarcie trochę dłużej.

Na budowie biurowca na przeciwko Św. Jadwigi wylali wczoraj klatkę schodową i szyb windy. Bardzo ciekawy jestem, jaką ten budynek przyjmie formę architektoniczną i kto się tam wprowadzi (lokalizacja według mnie idealna dla jakiejś sieciowej przychodni lekarskiej).

·
Kierownik wycieczki
2,048 Posts
^^ Z Irysa jeszcze tablic nie widać ;)

·
Kierownik wycieczki
2,048 Posts
To już tak obrzeża Centrum ;) Raczej nikomu zza Wolności nie będzie chciało się tam "tuptać".
Ciekawe jest, że Pepco jest na Wolności...

·
Kierownik wycieczki
2,048 Posts
Widok zza płotu - 1 kwietnia 2020
1.

2. Widać Hebe i Pepco

3. Pepco i RTV AGD

3661 - 3680 of 3689 Posts