SkyscraperCity banner

2981 - 3000 of 3076 Posts

·
Registered
Joined
·
14 Posts
Jakoś trzeba się przed wandalami chronić. Oby też tego ogrodu ktoś pilnował i był na noc zamykany, bo to będzie mega atrakcja
Musi byc zamykany ,większość ogrodów lub atrakcji tego typu w jakich byłem zawsze była dodatkowo płatna .Rok temu byłem w Kildare Japanese garden nie wielki ogród cena 14e za osobę
 

·
pisane z małej litery;)
Joined
·
489 Posts
Wątpie, żeby za unijne pieniądze sponsorowali projekty, które przekształcają ogólnodostępne części parku w zamknięte płatne.

PS. Widze, że na płocie zostały im tabliczki z ZZM Krakow - ich poprzednich realizacji ;)

334682
 

·
Registered
Joined
·
17,713 Posts
Aleja Harcerska. Ten chodniczek przy jednej z głównej alei to żart. Po co tam ścieżka rolkowa? Na chodniczku z biedą mieści się para idąca pod rękę,a co dopiero mówić o wymijaniu. Czekamy na weekendowe tłumy
Widzimy także niekonsekwencje w oznakowaniu ścieżek rowerowych i rolkowych. Jedna rowerowa na czerwono, druga normalny asfalt. Rolkowa na zielono, druga asfalt. Kto to projektuje?

 

·
Registered
Joined
·
646 Posts
Tak to jest jak się dostaje publiczne pieniądze i chodzi tylko o to by je wydać a premie skasować do siebie i kolegów.

Co do tej trasy rolkowej to może i ma to sens by z parkingu dojechać na rolkach, ale faktycznie to wszystko jest źle zrobione. Dla pieszych zdecydowanie za mało miejsca. Poza tym powinno być odseparowane od rowerów i rolek a tak wszyscy będą się wymijać w nieskończoność. Nic przyjemnego taki spacer.

Załamka.
 

·
Registered
Joined
·
79 Posts
Rowery powinni puścić ulicą obok. Przecież w weekendy były tam zawsze takie potoki pieszych, że jest gęsto na całą szerokość, nie mówiąc jak będzie impreza na stadionie.
 

·
Moderator
Joined
·
72,930 Posts
^^ Pal licho imprezę na stadionie, wtedy nic nie jest normalne. Bardziej problematyczne były (i będą) na tej "ulicy" potoki pieszych.
 

·
pisane z małej litery;)
Joined
·
489 Posts
Rewitalizacja alei Wiązowej, nowy plac zabaw oraz remont alejek wokół Dużego Kręgu Tanecznego i Małych Kręgów Tanecznych – to kolejne inwestycje, które wkrótce rozpoczną się w Parku Śląskim. Wszystkie będą oczywiście realizowane w ramach Projektu Miejskiego pn. „Modernizacja Parku Śląskiego”. We wtorek (28 lipca) i w czwartek (30 lipca) podpisano umowy na te zadania. Łącznie ich realizacja będzie kosztować prawie 1,8 miliona złotych.
 
2981 - 3000 of 3076 Posts
Top