SkyscraperCity banner

6761 - 6780 of 10359 Posts

·
Registered
ギミチョコ!/ Gimme chocolate!
2,798 Posts

Nowe wejście i toaleta dla VIP'ów...:nuts:

PS.
Proponuję żeby CC2800 został u nas na stałe. Byłby to taki "pomnik upamiętniający przebudowę Stadionu Śląskiego".
Świebodzin ma pomnik Chrystusa, my mielibyśmy Demaga :lol:
A jakby go jeszcze trochę podwyższyć to będzie idealny drogowskaz "Gdzie jest stadion"

·
STELLAR FOX
1,586 Posts
kilka fotek z dzisiejszego wypadu
elementy dachu składaja już w 5 miejscach

potwierdza sie info że jednak przyjedzie trzeci AC500 - są już klocki balastowe

PS.
Proponuję żeby CC2800 został u nas na stałe. Byłby to taki "pomnik upamiętniający przebudowę Stadionu Śląskiego".
Świebodzin ma pomnik Chrystusa, my mielibyśmy Demaga :lol:
A jakby go jeszcze trochę podwyższyć to będzie idealny drogowskaz "Gdzie jest stadion"
kurna! gdzieś tam w Peru zrobili jeszcze wyższy pomnik o meter

OK nasz Demag ma być na maxa 96+96m !!

·
Registered
126 Posts
dzisaj o 5 rano ogladalem kamerke to tam juz skakali po linach. az milo patrzec jak sie teraz za to dali po tak dlugiej przerwie

·
STELLAR FOX
1,586 Posts
zapuściłem update'a galerii, jeżeli kogoś źle podpisałem (a ostatnio mi się to zdarza) to dajcie znać :)

http://stadionslaski.com.pl/fotorelacje/

PS. 300 fotorelacji "pękło" ;)
no to jubilat!

(moje są OK)

dobijemy do 500!!

PS.
ten trzeci Demag AC500 co był u nas na Stadionie
to teraz pracuje w Bielsku przy rozbudowie elektrociepłowni
dzisiaj go widziałem! - to ten odkupiony od szwajcarów.

zdechły mi baterie w aparacie
ale zrobiłech foto by handy - jutro wciepne

·
Registered
Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie
4,821 Posts
Takie info przez przypadek znalazłem:
(...)Działacze Ruchu nie przystali również na propozycję, aby w meczu rozegranym przy Cichej to drużyna "Kolejorza" była gospodarzem.

- Nie przystaliśmy na propozycję Lecha ze względu na dobro drużyny i komfort pracy szkoleniowej. Nie chcieliśmy grać czterech meczów z rzędu na wiosnę na wyjeździe. Poza tym na wiosnę być może mecze Ruchu będą rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie - powiedziała Wirtualnej Polsce Donata Chruściel, rzecznik prasowy "Niebieskich".
wp.pl

Także mamy kolejne potwierdzenie że sprawa gry Ruchu na SŚ ciągle nie jest przesądzona. Oby się to udało, chcę oglądać ten stadion w TV ! :D

·
Registered
6,714 Posts
A tak wlasciwie to dlaczego Ruch nie ma grac na nim tylko dalej na Cichej? Przecież taki wielki stadion zarabialby z meczów ekstraklasy.

·
Registered
6,068 Posts
^^ ależ Ruch ma na nim grać - tylko jeszcze nie ma umowy.
Jest oczywiście - jak zawsze - kilku malkontentów:
- część kibiców jest bardzo przywiązana do Cichej, i uważa SŚ za grę niemal "na wyjeździe";
- część miejscowej opinii publicznej boi się "zawłaszczenia" nowego SŚ przez Ruch;
Ale oprócz marudzeń typowych dla tej szerokości geograficznej, jest też kilka wyzwań.
Przede wszystkim Ruch obecnie będzie miał ogromne problemy z zapełnieniem stadionu.
Po drugie - nie wiadomo, jak z kasą - tzn. czy Ruch stać na Śląski.
Ja w tych dwóch zagrożeniach upatruję szans, ale tutaj piłeczka leży po stronie Ruchu, bo to oni muszą stworzyć drużynę, która ściągnie na stadion tłumy. Jeśli ściągnie tłumy, to nie będzie problemów z zapłatą za wynajem (zresztą myślę,że na początku jakieś tam promo ceny będą mieli) i ściągną sponsorów do klubu. Pytanie czy obecny Ruch jest finansowo i organizacyjnie gotowy na podjęcie wyzwania gry na SŚ? Moim zdaniem nie jest. Ale i tak będzie tam grał. I z tego się cieszę.

·
Registered
4,821 Posts
Zmiana tematu.
Mieliśmy już Estadio z Góry Siewierskiej oraz z Góry Buczyna w Rogoźniku.
Dziś pora na dwa kolejne fantastyczne ujęcia z daleka ;)

Hałda Skalny w Łaziskach:

Sosnowiec Zagórze:

Oba zdjęcia autorstwa kolegii loop z astropolis.

Na pewno będą kolejne! Pracujemy nad tym :)
Się zastanawiam dlaczego taka kolekcja wciąż nie widnieje na stadionslaski.com.pl ? :tongue3:

·
Registered
126 Posts
moze od poniedzialku sie zacznie narescie big lift co myslicie ?
z tego co widac na kamerce tylko 2 krokodylki brakuja ze lewej na dole i po prawej na gorze. albo musza jeszcze jakies inne prace zrobic obprocz krokodyli ?

·
Registered
4,821 Posts
moze od poniedzialku sie zacznie narescie big lift co myslicie ?
z tego co widac na kamerce tylko 2 krokodylki brakuja ze lewej na dole i po prawej na gorze. albo musza jeszcze jakies inne prace zrobic obprocz krokodyli ?
Oczywiście że do podnoszenia nie tylko krokodylki są potrzebne. Niestety z tej budowy niewiele jest informacji na jakim etapie jest choćby montaż wieszaków i innych elementów łączących liny. Najwyżej w procentach podadzą raz na jakiś czas jakie jest zaawansowanie budowy.

Można sobie maile do Hochtiefa, Mostostalu i samego Stadionu Śląskiego słać i słać a oni mają to w D. Skargi do Wojewody na kompletną dezinformację też nic nie dają :lol: Gorzej niż za PRLu :lol:

Ale niech budują, to najważniejsze :cheers:

·
Registered
75 Posts
Skargi do Wojewody na kompletną dezinformację też nic nie dają :lol: Gorzej niż za PRLu :lol:

Ale niech budują, to najważniejsze :cheers:
No nie dają nic, bo Wojewoda nie ma z tym nic wspólnego. Stadion Śląski (użytkownik obiektu) też właściwie nie jest stroną w sprawie. Co najwyżej mogą zadzwonić do Marszałka (reprezentanta właściciela obiektu i inwestora) i spytać co słychać na budowie... :) A wtedy rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego się do tego ustosunkuje. Przecież to proste jest :)

·
Registered
16 Posts
Jak tam obserwuję tę relację, to powolnie to wszystko idzie :) Ale z drugiej strony, tutaj nie muszą się śpieszyć w porównaniu ze stadionami na euro.

6761 - 6780 of 10359 Posts