SkyscraperCity banner

10341 - 10351 of 10351 Posts

·
Registered
ギミチョコ!Gimme chocolate!
Joined
·
1,765 Posts
Sylwester z Polsatem 2019/2020 odbędzie się na Stadionie Śląskim. Decyzja o miejscu organizacji zabawy sylwestrowej transmitowanej na żywo przez Polsat zapadła. To już pewne! Publiczność na Śląsku będzie miała okazję na żywo zobaczyć wszystkie gwiazdy Sylwestra z Polsatem. O decyzji w tej sprawie poinformowali w środę, 20 listopada, na wspólnej konferencji prasowej marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, prezydent Katowic Marcin Krupa oraz Krzysztof Ibisz, gwiazda telewizji Polsat i jeden z prowadzących imprezę sylwestrową.
https://dziennikzachodni.pl/sylwester-z-polsatem-na-stadionie-slaskim-slawomir-feel-i-enej-wystapia-na-sylwestrze-20192020/ar/c1-14593871
 

·
Registered
Joined
·
17,448 Posts
Katastrofa - tak jednym słowem można nazwać murawę na PGE Narodowym w meczu ze Słowenią. Wykonawca zarzekał się, że "była najlepsza z dotychczasowych". Pozwalał sobie nawet na publiczne wyśmiewanie piłkarzy, którzy przy okazji poprzednich meczów śmieli zakwestionować jej stan.

Już nawet Wojciech Szczęsny nie gryzł się w język i mówił, że chciałby zagrać na "normalnym boisku w Chorzowie". Ale czy w Chorzowie są gotowi? - Murawa na Stadionie Śląskim jest pielęgnowana przez cały rok i jest tak przygotowana, że można by na niej i dziś zagrać mecz - zaznacza Adam Pawlicki i pokazuje zdjęcia, które zostały zrobione w środę
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/855353/eliminacje-euro-2020-na-stadionie-slaskim-murawa-przygotowana-idealnie-mamy-zdje

Lekkoatletyczne ME: Chorzów ma już tylko jednego rywala w wyścigu o organizację

Po wycofaniu się białoruskiego Mińska jedynym rywalem Chorzowa do organizacji lekkoatletycznych mistrzostw Europy w 2024 roku pozostał Rzym. Decyzja o lokalizacji zawodów zapadnie w maju 2020 roku.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-11-19/lekkoatletyczne-me-chorzow-ma-juz-tylko-jednego-rywala-w-wyscigu-o-organizacje/
 

·
Registered
Joined
·
17,448 Posts
Największa impreza sylwestrowa 2019 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Największe wrażenie robi scena – ma 121 metrów szerokości, 28 metrów wysokości i 760 metrów kwadratowych powierzchni. Waży 360 ton, jest wyposażona w 1200 urządzeń oświetleniowych, a dodatkowo otoczona jest olbrzymimi ekranami ledowymi

Dodatkowa komunikacja na Sylwestrową Moc Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nowe połączenia zapewnią dojazd i powrót z rejonu imprezy. Oprócz autobusów na trasę wyjadą również dodatkowe tramwaje oraz pociągi.


https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/80997039_2678855595539966_2031529478152257536_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=yWY3DCQw26UAQmVDoUfgMpahgXkuOevvSO5w-i19m1sEvdEgTwwXC4ZbA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=91d437cb8a684a918aae734fcce31308&oe=5EA93DBB

https://www.infokatowice.pl/2019/12/29/dodatkowa-komunikacja-na-sylwestrowa-moc-przebojow-w-chorzowie-autobusy-tramwaje-i-pociagi/
 

·
Moderator
Joined
·
70,872 Posts
^^Zdjęcie bajka :) Mam wrażenie, że lasery mają jeszcze lepsze, niż w ubiegłym roku (w nocy je testują), teraz będzie to widać chyba nawet z Zabrza :)
 

·
Registered
Joined
·
17,448 Posts
Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to jego największy koncert w karierze

Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to największy koncert solowy w karierze 26-letniego artysty i jego trzeci stadionowy występ w tym roku. Wiemy, kiedy do sprzedaży trafią bilety na koncert Dawida Podsiadło w Chorzowie.

— To największy taki obiekt w Polsce — tym razem musicie się zmieścić wszyscy — zażartował wokalista na Facebooku.

Do Gdańska (13.06, Stadion Energa Gdańsk) oraz Wrocławia (20.06, Stadion Wrocław) dołącza Chorzów. Jak mówi sam Dawid, “tym razem biletów nie powinno zabraknąć”, ale biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu ostatnich lat wszystkie koncerty artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych nie zabraknie.

7 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie, który może pomieścić nawet 85 tys. fanów, Dawid zagra największy solowy koncert w swojej dotychczasowej karierze.

https://www.radiozet.pl/Muzyka/Dawid-Podsiadlo-koncert-Stadion-Slaski-w-Chorzowie-DATA-BILETY
https://noizz.pl/muzyka/dawid-podsiadlo-z-najwiekszym-koncertem-w-chorzowie/h5srwbf


Dawid Podsiadło

Kiedy ogłaszaliśmy koncerty w Gdańsku i Wrocławiu, byłem pewien, że tym razem biletów naprawdę nie zabraknie. Okazało się że wyprzedały się w jeden dzień…

Nie pozostaje nam zatem nic innego niż zaprosić Was na jeszcze jeden, trzeci i ostatni w tym roku stadionowy koncert.

7 czerwca zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To największy taki obiekt w Polsce - tym razem musicie się zmieścić wszyscy.https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/videos/226793535161648
 

·
Registered
Joined
·
17,448 Posts
Trwa dobry PR dla stadionu w związku z koncertem Dawida, jako "naj" stadionu w Polsce.

Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Śląskim, to będzie największy koncert w jego karierze. Artysta należy do grona muzyków, których bilety na występy wyprzedają się w zaledwie kilka minut. Po koncercie na PGE Narodowym wydawało się, że nie może być lepiej. Teraz zagra na największym obiekcie w Polsce.

Stadion Śląski w Chorzowie jest obecnie największym obiektem w Polsce pod względem pojemności. Otwarty po przebudowie w 2017 roku stadion, podczas imprez i wydarzeń muzycznych może pomieścić 85 000 osób.

Czytaj więcej na: https://dziendobry.tvn.pl/a/dawid-podsiadlo-oglosil-swoj-najwiekszy-koncert-w-karierze-ostatni-w-tym-roku-stadionowy-koncert?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=paste
Zobaczymy czy uda się ustanowić rekord. :)
 

·
Registered
Joined
·
250 Posts
Trwa dobry PR dla stadionu w związku z koncertem Dawida, jako "naj" stadionu w Polsce.Zobaczymy czy uda się ustanowić rekord. :)
Jest spora szansa, że się uda :) Próbowaliśmy dziś kupić bilety i chwilę po 11 tych najtańszych już nie było. Zostały nam za 119 złotych.
 

·
Registered
Joined
·
28 Posts
Stadion Śląski powiększa Centrum Konferencyjno-Biznesowe

Na Stadionie Śląskim rozpoczęły się prace nad rozbudową Centrum Konferencyjno-Biznesowego. Powstająca przestronna sala umożliwi podział i aranżację zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Docelowo ma pomieścić ponad 500 osób.


Stadion Śląski ogłosił, że poszukuje wykonawcy do budowy nowej części Centrum Konferencyjno-Biznesowego. Obecnie obiekt dysponuje czterema salami konferencyjnymi, przestronnym foyer, a także nowoczesnymi lożami VIP. W planach jest jednak zagospodarowanie przestrzeni o powierzchni 1785m2. Powstanie tam pomieszczenie, które pozwoli na organizację wydarzeń dla ponad 500 uczestników.

Nowa sala będzie przestronna i umożliwi podział na mniejsze, dzięki czemu będziemy mogli wyjść naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wszelkich eventów – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego. – Oprócz tego całość będzie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wszystko zostanie zintegrowane w taki sposób, aby niezależnie od wybranej kombinacji układu pomieszczeń i liczby uczestników organizator mógł w pełni komfortowo przeprowadzić przygotowane prezentacje, szkolenia itp. – dodaje Kowalski.

Inwestycja obejmuje nie tylko zagospodarowanie nieużywanych dotychczas przestrzeni, ale także przebudowę części obecnego Centrum. Wśród wymaganych prac znajdują się również te związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, przeciwpożarowych oraz innych, niezbędnych elementów. Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Stadionu Śląskiego można znaleźć szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Zainteresowane podmioty mogą składać oferty w siedzibie Spółki do dnia 15 maja 2020 r. do godziny 8:30.

Stadion Śląski to nie tylko arena wielkich wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na co dzień Centrum Konferencyjno-Biznesowe, funkcjonujące od 2019 roku, jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, czy też wszelkiego rodzaju eventów.


 
10341 - 10351 of 10351 Posts
Top