Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 159 Posts

·
Kolekcjoner wątków.
Joined
·
7,890 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Jest to zreorganizowany wątek, w którym będę wrzucał zdjęcia chronologicznie. Zacznę od zdjęć z 2005r. Zainteresowanych proszę o ewentualną edycję postów. Jako że najładniejsze uliczki starego miasta obfotografowali już Mark40 i Ufoizba zamieszczam zdjęcia z pozostałych miejsc, a moje zdjęcia "starówki" będą po następnej wizycie w tym pięknym i klimatycznym mieście.
 

·
Registered
Joined
·
1,810 Posts
Moze to wina nieciekawej pogody, ale fotorelacja jednak nie do konca oddaje piekno tego miasteczka [bez urazy dla autora watku]. A naprawde Cieszyn ma sie czym pochwalic; swietna architektura z roznych okresow, piekne polozenie, ciekawa i bogata historia no i symbioza z Czeskim Cieszynem.
Ogolnie Cieszyn zwiedzalem dwa razy, a znow dowiaduje sie o swietnych miejscach, o ktorych wczesniej w ogole nie wiedzialem [np. przepiekny neobarokowy szpital]... Naprawde warto odwiedzic miasto...
 

·
Kolekcjoner wątków.
Joined
·
7,890 Posts
Discussion Starter · #7 · (Edited)
9

Wnętrze baru mlecznego ukrytego w wąskich ulicach starego miasta. Podają tu pyszne naleśniki. Zdjęcie tajniackie z komórki ;)

10

Takie sobie zdjęcie jednej z uliczek. Jedno z nielicznych jakie mam.

11

Ta mnie wtedy oczarowała.

12

A to już ratusz Ceskego Tesina.
 

·
kween
Ärewördige och Höglärde
Joined
·
2,496 Posts

·
kween
Ärewördige och Höglärde
Joined
·
2,496 Posts
Ha, to teraz też już nie wiem.
Dla mnie zawsze, jak na dole jest woda, to jest most. I świat jest dzięki temu prostszy ;)
 

·
kween
Ärewördige och Höglärde
Joined
·
2,496 Posts
Zdjęcia super, ale czy czegoś brakuje, to ci nie powiem, bo za słabo znam Cieszyn. Tak tylko zasugeruję, że ten most/wiadukt chyba jednak trochę fajniej wygląda widziany od drugiej, czeskiej strony :)
 

·
Registered
Joined
·
148 Posts
niestety sporo zdjec juz nie aktualnych , pare skrzyzowan ze zdjec jest juz rondami , z przejscia granicznego znikly zielone budki itd ...
 
1 - 20 of 159 Posts
Top