SkyscraperCity banner

1 - 20 of 159 Posts

·
Kolekcjoner wątków.
7,246 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Jest to zreorganizowany wątek, w którym będę wrzucał zdjęcia chronologicznie. Zacznę od zdjęć z 2005r. Zainteresowanych proszę o ewentualną edycję postów. Jako że najładniejsze uliczki starego miasta obfotografowali już Mark40 i Ufoizba zamieszczam zdjęcia z pozostałych miejsc, a moje zdjęcia "starówki" będą po następnej wizycie w tym pięknym i klimatycznym mieście.

·
Registered
1,818 Posts
Moze to wina nieciekawej pogody, ale fotorelacja jednak nie do konca oddaje piekno tego miasteczka [bez urazy dla autora watku]. A naprawde Cieszyn ma sie czym pochwalic; swietna architektura z roznych okresow, piekne polozenie, ciekawa i bogata historia no i symbioza z Czeskim Cieszynem.
Ogolnie Cieszyn zwiedzalem dwa razy, a znow dowiaduje sie o swietnych miejscach, o ktorych wczesniej w ogole nie wiedzialem [np. przepiekny neobarokowy szpital]... Naprawde warto odwiedzic miasto...

·
Kolekcjoner wątków.
7,246 Posts
Discussion Starter #7 (Edited)
9

Wnętrze baru mlecznego ukrytego w wąskich ulicach starego miasta. Podają tu pyszne naleśniki. Zdjęcie tajniackie z komórki ;)

10

Takie sobie zdjęcie jednej z uliczek. Jedno z nielicznych jakie mam.

11

Ta mnie wtedy oczarowała.

12

A to już ratusz Ceskego Tesina.

·
Kolekcjoner wątków.
7,246 Posts
Discussion Starter #9 (Edited)
Czeski jest czystszy, ale brakuje mu tej magii całej. Atutem Czeskiego Cieszyna jest to, że można się z niego dostać do kilku naprawdę fajnych miast i miasteczek za niewielkie pieniądze. Kolej Czeska jest dużo tańsza.

·
kween
3,736 Posts
Zdjęcia super, ale czy czegoś brakuje, to ci nie powiem, bo za słabo znam Cieszyn. Tak tylko zasugeruję, że ten most/wiadukt chyba jednak trochę fajniej wygląda widziany od drugiej, czeskiej strony :)

·
Registered
145 Posts
niestety sporo zdjec juz nie aktualnych , pare skrzyzowan ze zdjec jest juz rondami , z przejscia granicznego znikly zielone budki itd ...

1 - 20 of 159 Posts