Skyscraper City Forum banner

Time to choose:

1 - 14 of 14 Posts

·
I see no changes
31 Posts
Elegancko, klasycznie i symetrycznie - tylko i aż tyle. 10/10

Za sygnaturkę byłoby 20/10 ;) Pac był najlepszy. Pozdro.

·
Registered
20,843 Posts
7/10 Spore nieporozumienie. Zresztą autor sam mówi "close to". :lol: Jakość, temat, obiekt, no i nierówno "docięte" - lewa góra, prawy bok góra, spód. Dla mnie zwykłe zdjęcie analogowe z albumu Kowalskiego, "wycieczka 1999".

·
I see no changes
31 Posts
Nie wiem linijki w oczach nie mam ;) Poza tym jak sam tytuł wskazuje o idealnej symetrii nie ma mowy.

Stasiua - no to wysoko oceniasz Kowalskich - 7 na 10 to wyższa półka te albumy z wycieczek AD1999, jakiś płodny rok był :D

·
Zmieńcie mi ten nick
389 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Chciałem zrobić tytuł "Almost Symetry", ale ten wydawał mi się bardziej dwuznaczny ;)

·
Registered
8,887 Posts
Ale nie mozna tytulem tlumaczyc braku symetrii, tego typu zdjecia musza byc idealnie symetryczne, inaczej sa po prostu zle technicznie, juz nie wspomne, ze w gornych rogach cos czarnego wystaje;)

·
Zmieńcie mi ten nick
389 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Ty nie masz oceniać w jakich okolicznościach zrobione było zdjęcie. Nie ważne czy na wycieczce czy podczas kąpieli w wannie.

Jeśli chodzi o to czarne przy rogach, to jest to mój błąd przy ucinaniu, którego nie zauważyłem ;) My bad

Co do symetrii - W przypadku tej budowli nigdy nie będzie ona idealna

·
Richelieu znad zapory
7,123 Posts
za małe!!! za małe!!! :wallbash: Przyjęła się głupia zasada wsadzania takich małych zdjęć...tak na prawdę mało można powiedzieć bo nie można się aż tak dobrze przypatrzeć. Poprawnie, ale to wszystko. 6/10 odejmuję 1 za rozmiar!

1 - 14 of 14 Posts