SkyscraperCity banner

?

• 10

Votes: 0 0.0%
  • 9

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

1 - 12 of 12 Posts

·
Registered
970 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Hmm, kontrast i zakłócenie odbioru - dla zrównoważenia góry. W pierwotnym zamiarze wzrok miał przejechać z góry krawędzią do krzaczorów.

A do zdjęcia podchodzę krytycznie - ot, debiut.

·
Registered
20,847 Posts
Ja nie podchodzę krytycznie, a że Pan debiutant, to chciałem zobaczyć, czy się "obronisz" i napiszesz to czego się domyślałem i podoba mi się (kontrast, zakłócenie, zrównoważenia), czy się wkurzysz, obrazisz etc. :)

Witaj na pokładzie nowy kolego fotografie z zapędami artystycznymi jak widzę. :)

Będzie z pewnością ciekawie.

8/10

PS Napiszesz jeszcze co to za miejsce? :D

·
Registered
970 Posts
Discussion Starter · #5 ·
^^
Dzięki, byle do przodu :eek:kay:

To jest Rondo Business Park w Krakowie. Z googla:

·
Registered
20,847 Posts
^^ Jakie to dziwne, że ja tego nie czuję. Staram się wręcz w każdym poście od lat pisać to zakochane "IMO", pozdrawiać, nie przejmować się, pisać neutralnie, dyplomatycznie, słodzić jak trzeba, lub pisać banał jak jest źle, żeby nie robić przykrości, a mimo to za krytyka robię. Jak najbardziej NIE. Ja nie mam pojęcia o fotografii, ja tylko nabijam posty! :D

:cheers:

·
Registered
Szczecin
14,712 Posts
^^ Chodziło mi o krytykę szeroko rozumianą, a więc nie tylko tak jak ogólnie się ją postrzega. Krytyka może być również pozytywna dla autora gdzie ocenia się dobre i złe strony, w tym przypadku zdjęcia :)
Nie zapominaj także spojrzeć na emotki na końcu wyrażanej myśli aby mieć jasność co autor miał na myśli :D

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Ja osobiście bardzo cenię sobie krytykę (w rozumieniu oceny i wytykania też błędów) Henryego. W moich zdjęciach bardzo często jako jedyny starał się pisać ocenę zdjęcia i jakieś rady :)

A wracając do samego zdjęcia, to po pierwsze witamy w konkursie i gratuluję w miarę dobrego debiutu. Mój był o wiele gorszy :D

Jeśli chodzi o zdjęcie, to mi także te krzaki średnio tam pasują oraz ten biały znak po lewej stronie. 7/10

·
Registered
20,847 Posts
Ja osobiście bardzo cenię sobie krytykę (w rozumieniu oceny i wytykania też błędów) Henryego. W moich zdjęciach bardzo często jako jedyny starał się pisać ocenę zdjęcia i jakieś rady :)
Dziękuję, nie spodziewałem się. :cheers:

A co do debiutów, to zaprawdę powiadam Ci Wloclawianinie, Ty jesteś wzorcowym "przypadkiem", przykładem na to, żeby nie kierować się debiutami (pierwszymi zdjęciami). Przez miesiące Twojego uczestnictwa wszyscy tu widzieli Twoje (nazywaliśmy to "eksperymenty", ale to złe określenie) zakwitanie. I mówiąc najbardziej banalnie, różnorodność, tematy i techniki jakie pokazywałeś, odkrywałeś. Ja to na poważnie rejestrowałem i gadałem do monitora to, czego nie pisałem, ale szczerze Ci kibicuję, bo w Twoich zdjęciach widać pracę.

HH :cheers:

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Miło takie coś słyszeć ;) Aczkolwiek kilka g.... tu niewątpliwie też chyba wstawiłem... no ale, "eksperymenty" :)

1 - 12 of 12 Posts