SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 42 Posts

·
Mamo, zbieram gruz!
4,242 Posts
co do lokacji miałbym zastrzeżenia, ale chociażby ze wzdlędu na wysokość 300 m to nie byle co; (zdjęcie na sky.s64.pl już chyba od wieków zalega :D)

·
and we flew away
9,484 Posts
wieżowiec fajny, ale coś takiego musiałoby stać w takim miejscu, by było widać jago rzeczywistą wysokość.. tak jak z WTT.

Gdyby stał przy PKiN, oba by zmalały ;)

·
Registered
3,099 Posts
Architektonicznie fajny. Ale sadze ze stoi w zlym miejscu. Nie powinno sie zaslaniac PKiNu. To jest taka wizytowka Warszawy i oryginalny jej element. Ten wysoki wiezowiec moglby stanac w takim miejscu by dopiac skyline miasta.

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Wszystko fajnie tylko,że to pomysł biura reklamowego a nie architektonicznego.Tak pozatym nie w tym miejscu z taką bryłą.

·
digitisebanking.com
1,918 Posts
zajebisty!! i zajebiscie wysoki!! ale ja bym go postawil gdzies na rogu placu, przy ktoryms skrzyzowaniu - najlepiej w poblizu juz istniejacych WCF i IC lub Marriotta lub ew. Novotelu.
BTW, kiedys juz ktos to pokazywal na forum..

·
Registered
12,492 Posts
brzydki, a poza tym moglby stac gdzies pomiedzy Rondo1 a WTT, bo ta lokalizacja jest beznadziejna.

·
Your brain controller
8,246 Posts
Całkiem niezły. Orginalne zwieńczenie, ale była mowa dawno na ten temat. Darecki (czy jakoś tak) to zrobił i wrzucił tu dla ściemy. Pamiętam to.

·
Registered
3,984 Posts
Jakby mial tam stac to trzeba by byly jak najszybciej zrealizowac plan wyboduwania "pozostalych wiezowcow" (150-250m) na placu defilad.
Widac ze to sciema ;) Autor projektu chyba nie mial innego ujecia PKiN ;)
Zreszta bezposrednio pod nim sa tunele pkp :)

·
Registered
6,911 Posts
widać jaka jest posucha w planowanych inwestycjach, skoro tyle głosów o fantomie:)
A na marginesie czy agencja nie podpada pod parwa autorskie, jakby Jackson siuę dowiedział:)))

·
Registered
288 Posts
co by bylo gdyby...nie wiem co by bylo bo i tak nie bedzie ani w tym miejscu,ani w takiej formie ani za mojego zycia:) Ta fote wrzucil chyba Darecky z rok temu dla jaj

·
Registered
673 Posts
jakie tam biuro architektoniczne. Cos mi sie przypomina, ze kiedyc kolega Darecky sie nudzil, i wykombinowal takie wlasnie cus. Calkiem przyzwoity projekt jak na popludnie pracy ;)

·
Registered
231 Posts
tak dla wyjasnienia: ja robilem zdjecie palacu. pewna pracowania architektoniczna kupiala je i zrobila taka kartke swiateczna rok temu.

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Darecky said:
tak dla wyjasnienia: ja robilem zdjecie palacu. pewna pracowania architektoniczna kupiala je i zrobila taka kartke swiateczna rok temu.
A czy ktos w to wątpi?Stefansk wprowadza zamieszanie:)

1 - 20 of 42 Posts
Status
Not open for further replies.