SkyscraperCity banner

41 - 60 of 660 Posts

·
Banned
3,731 Posts
^^WOW awesome, great pics....Beca do you know if they will fix the outside, like the stair case and the black platform that u walk on before u enter the building?

·
Registered
274 Posts
a lot of distorted colors on your new pictures beca. they have to much yellow. you should balance the color with photoshop or something but nice pics regardless

·
Banned
502 Posts
Ne znam je li samo za mene, medjutim parlament sada mi izgleda jako jeftino. Bijela podloga u opste ne ide sa bojom stakla. To dvoje mi u opce ne ide zajedno. Uglavnom sansa za bolju zgradu parlamenta tokom rekonstrukcije je propustena. Inace zasto oni koji grade u Sarajevu kada vec rade sve te zgradurine ne postave i kvalitetnije i estetski ljepse staklo.

·
Lilium Bosniacum
39,452 Posts
SA-R po mom mišljenju uopšte ne izgleda toliko loše,a pogotovo ne s bijelom podlogom =/ baš su nekako umjerene boje i pašu..
sve u svemu,meni se parlament sviđa :eek:kay:
Beca hvala za slike :master:

·
tu sam
1,424 Posts
^^WOW awesome, great pics....Beca do you know if they will fix the outside, like the stair case and the black platform that u walk on before u enter the building?
I don't know, but I believe they will.

·
tu sam
1,424 Posts
a lot of distorted colors on your new pictures beca. they have to much yellow. you should balance the color with photoshop or something but nice pics regardless
Thanks for your suggestions. I use my notebook with not so good monitor, so I can't see pictures on the way you do. I increased saturation too much, I am gonna fix it now.

·
tu sam
1,424 Posts
Ne znam je li samo za mene, medjutim parlament sada mi izgleda jako jeftino. Bijela podloga u opste ne ide sa bojom stakla. To dvoje mi u opce ne ide zajedno. Uglavnom sansa za bolju zgradu parlamenta tokom rekonstrukcije je propustena. Inace zasto oni koji grade u Sarajevu kada vec rade sve te zgradurine ne postave i kvalitetnije i estetski ljepse staklo.
Mislim da su od zgrade izvukli maksimum. Meni se strasno svidja bijeli kamen, cak bih voljela da je zgrada sva od njega. Uzivo djeluje skroz mocno, kao nekakav skupocjeni mermer ili tome slicno.

·
tu sam
1,424 Posts

ova je slika super ispala,samo me nerviraju ove sive fasade sa strane gdje je TehnoMag,da ih hoće obnoviti ko one u Titovoj bilo bi pravo! : )
Ta lijevo zgrada je renovirana prije 2 godine, a Marijin Dvor (desno) ce valjda doci na red :) Pa ni u bogatijim gradovima ne renoviraju desetinama godina sporedne fasade, a nama su unistili grad u ratu u tolikom procentu da je dobro da smo se i ovoliko oporavili

·
Registered
154 Posts
these are awsome pictures. the building looks fantastic. i didnt relalise that the white things were marbe like tiles.. i thought they might be some sort of a plastic compound.

better then i had ever imagined!

·
Lilium Bosniacum
39,452 Posts
Ta lijevo zgrada je renovirana prije 2 godine, a Marijin Dvor (desno) ce valjda doci na red :) Pa ni u bogatijim gradovima ne renoviraju desetinama godina sporedne fasade, a nama su unistili grad u ratu u tolikom procentu da je dobro da smo se i ovoliko oporavili
u pravu si ;) doće one na red prije ili kasnije gospođi Borovac pod ruke :devil: :D

41 - 60 of 660 Posts