SkyscraperCity banner

2441 - 2460 of 4665 Posts

·
Registered
12,660 Posts
Milslim da se ovih prvih 5km sad radi kao dvotračna cesta, dok za nastavak prema Bedekovčini i Zlatar Bistrici postoje natječaji za fazu 1 i fazu 2, pa se nadam da će barem taj nastavak napraviti odmah kao četverotračnu cestu, a ne da se ostavlja za kasnije
Sve bu ko dvotračna cesta. Faza 1 su pristupne ceste, faza 2 je sama cesta.

·
Registered
3,603 Posts
- od 13.listopada do 01.travnja 2015. zbog radova na DC2 Našice-Josipovac, na području naselja Markovac Našički, Jelisavac, Breznica Našička i Koška, promet će biti prekinut, osim za vozila lokalnog stanovništva,dostave. Školskih autobusa, komunalnih i hitnih službi.

http://www.hak.hr/info/radovi-na-cestama-i-radari/

Konačno se kreće sa završetkom radova.
evo i graficki prikaz

zeleno - potpuno obnovljeno u zadnjih nekoliko godina
ljubičasto - radovi završeni ali im-pravno odnosi koce otvaranje
crveno - kritične dionice koje bi uskoro trebalo obnovit
smeđe - najavljeni radovi

·
Registered
790 Posts
"Die Schnellstrasse von Marschall Tito."
:eek:hno:

"Das Autobahn von Marschall Tito" (Belgrad - Zagreb - Podsused - Kumrovec). Die Bruecke ueber die Eisenbahn in Podsused wurde nie gebaut!
:lol:

·
Cicko
265 Posts
Vezano uz moj report o radovima na BC Mokrice-Popovec na prethodnoj stranici; prezentiran je projekt dionice Andraševec-Zlatar Bistrica.
http://www.mppi.hr/default.aspx?id=16224

I jedna nešto starija vijest o BC:

Iduće godine gradit će se 11 kilometara, a cesta neće plaviti
Brza cesta 
do Bedekovčine bi trebala stići za 24, a do Zlatar Bistrice za 36 mjeseci. Rok završetka prve faze - od Mokrica do Bračka je rujan ili listopad sljedeće godine.

http://www.vecernji.hr/sjeverozapad...-se-11-kilometara-a-cesta-nece-plaviti-951936

·
Registered
3,272 Posts
^^Čemu ona poludjetelina južno od Zlatar Bistrice? Ispada ko da će se od brze ceste u čvoru Zlatar Bistrica odvojiti još neka cesta visokog ranga :dunno:
Koliko sam ja skužio do sada, ova brza cesta Zabok-Zlatar će se direktno nastavit dalje prema jugu (Mariji Bistrici i Popovcu). Da li je ovaj odvojak i "čvorište Zlatar" zapravo početak brze ceste prema Zlataru, pa da će obići Zlatar Bistricu s istočne strane?

·
Registered
12,660 Posts
Puležan;118291622 said:
^^Čemu ona poludjetelina južno od Zlatar Bistrice? Ispada ko da će se od brze ceste u čvoru Zlatar Bistrica odvojiti još neka cesta visokog ranga :dunno:
Koliko sam ja skužio do sada, ova brza cesta Zabok-Zlatar će se direktno nastavit dalje prema jugu (Mariji Bistrici i Popovcu). Da li je ovaj odvojak i "čvorište Zlatar" zapravo početak brze ceste prema Zlataru, pa da će obići Zlatar Bistricu s istočne strane?
Spojna cesta "Zlatar Bistrica-Breznički Hum (čvor na A4)", veza Zaboka i Varaždina tj. nova trasa D24. Piše i na karti ;)

BTW, za sada su objavljeni natječaji samo za fazu 1 (tamnozeleno) i fazu 2 (svjetlozeleno), to jest pristupne ceste čvoru Bedekovčina i jedan kolnik brze ceste od Andraševca do Bedekovčine, uključujući čvor Bedekovčina.

·
Cicko
265 Posts
Mislim da će tamo ići odvojak od ZB do Brezničkog Huma i priključak na A4.

·
Registered
56 Posts
To je planirani odvojak za Breznički Hum.

·
Registered
12,660 Posts
Dakle, Puležane, ako još nisi shvatil, to ti je za cestu od Zlatar Bistrice do Brezničkog Huma, ili od Brezničkog Huma do Zlatar Bistrice, kak već s koje strane gledaš :D

2441 - 2460 of 4665 Posts