SkyscraperCity banner

181 - 188 of 188 Posts

·
free-lance
9,925 Posts
^^

Evo ga opet...
Probaj(te) shvatiti jednom za svagda.

Nisu Hrvati, niti Srbi , niti Vlada, niti Lijepa Naša niti mason državni odvjetnik.

Ti si kriv!
Vi ste krivi! Vi u Kaštelama, Kaštelima , whatever.
To su vaša djeca, vaši susjedi, vaši.
Nisu moji. I nemoj mene i ostale Hrvate miješati s Kaštelanskim delinkventima.

Kapiraš?

·
Registered
440 Posts
ma daj. ma ti se šališ. nisi ni ti kriv, već neko drugi. ni ti nisi bira Vladu,ni Predsjednika ni nikog. imaš potribu iskazat stav o kolektivnoj odgovornosti i onda pereš ruke jer nije tvoj kvart/misto/grad ili županija? vi toga nemate? blago vama.

poštovani kolega,da je,ali nije, trojicu ili četvoricu kada ih uhvate osudilo i pošteno naplatilo učinjeno sranje, onda ni u Istri ni Međimurju ni Baranji ni Dalmaciji niko olako to nebi radija. pa sad ti i dalje tvrdi kako djeca iz dobre obitelji nisu ista ili istija kao i djeca iz dobre familije i da im triba oprostit.
a koliko san ja kriv? u tome svemu? da uzmen zakon u svoje ruke? to neću. da ga prijavim? neman koga jer ne znan ni ko je to učinija. a i da znan nebi cinka. napravija bi nešto drugo. da nastavin i dalje odvajat sve šta se odvojit dade, potrudin se kad mogu da ovaj kutak planete bude lipši bolji i čistiji? to siguno, jer kada je neko govno,idiot i vandal, ja se ne moran tako ponašat. možda ste vi iznašli način kako te vandale smirit pa da mi prineseš to iskustvo i znanje. znaš, ja bi volija kada bi i kod nas plastične kese bile negdi drugo a ne u moru. jebi ga. dica ne znaju da više od 60% kisika dolazi iz mora, da kesa koja padne na morsko dno uništava život ispod i oko sebe,da posejdonija apsorbira 4x više CO2 od kišne šume, ... . to znaju moja dica i neki susidi koje znan.

kapiraš?

·
free-lance
9,925 Posts
Opet ti predsjednik, vlada, masoni, ...

Recept?

Odgoj. Odgoj djece i osobna odgovornost.
Problem riješen.

Nije ti Hrvatska spalila kontejnere već vaši balavci. To su prije svega Ante i Domagoj , potom Kaštelani i na kraju tek što već jesu (Hrvati, Srbi, Kinezi...).

·
Međimurec
2,542 Posts
ma daj. ma ti se šališ. nisi ni ti kriv, već neko drugi. ni ti nisi bira Vladu,ni Predsjednika ni nikog. imaš potribu iskazat stav o kolektivnoj odgovornosti i onda pereš ruke jer nije tvoj kvart/misto/grad ili županija? vi toga nemate? blago vama.

poštovani kolega,da je,ali nije, trojicu ili četvoricu kada ih uhvate osudilo i pošteno naplatilo učinjeno sranje, onda ni u Istri ni Međimurju ni Baranji ni Dalmaciji niko olako to nebi radija. pa sad ti i dalje tvrdi kako djeca iz dobre obitelji nisu ista ili istija kao i djeca iz dobre familije i da im triba oprostit.
a koliko san ja kriv? u tome svemu? da uzmen zakon u svoje ruke? to neću. da ga prijavim? neman koga jer ne znan ni ko je to učinija. a i da znan nebi cinka. napravija bi nešto drugo. da nastavin i dalje odvajat sve šta se odvojit dade, potrudin se kad mogu da ovaj kutak planete bude lipši bolji i čistiji? to siguno, jer kada je neko govno,idiot i vandal, ja se ne moran tako ponašat. možda ste vi iznašli način kako te vandale smirit pa da mi prineseš to iskustvo i znanje. znaš, ja bi volija kada bi i kod nas plastične kese bile negdi drugo a ne u moru. jebi ga. dica ne znaju da više od 60% kisika dolazi iz mora, da kesa koja padne na morsko dno uništava život ispod i oko sebe,da posejdonija apsorbira 4x više CO2 od kišne šume, ... . to znaju moja dica i neki susidi koje znan.

kapiraš?
1. Nemamo.

2. V Medimurju sam nigdar to ne dozivel, neznam o cemu prepovedas.

·
Registered
440 Posts
možeš mislit lafe.
ne, vaša dica ne pale, vi se odma ubijate. ono obiteljski pa u kvartu, kad metanol proradi

ajde meti prid svojin vratima
ja znan da vandal svoje ime i prezime ima i nisu klingonci ni tahićani. ok?
isto kako mi je jasno kako je i RH pokradena, i kako se iza romske manjne zna sakrivat puno toga i puno ko.
------------------------------------------------------

proša dionicu do Legrada uključujući Koprivnicu,Križevce i još neka okolna mjesta. pa nije to baš tako bajno,ali nije ni loše. ništa posebno bolje,ali ni lošije od Kaštili sa svoji sedan seli. nadan se da će Vas mimoić ova pokora Vas i Vaše.svako dobro.

·
Registered
440 Posts
hrpa starih auta i kojekakvog željeza kraj pogona željezare u Sućurcu. Kako bi bilo upalit koju peć i pritopit to u kakvu armaturnu mrižu i rebrasto željezo dok opet ne počnemo uvozit. reciklirali bi otpad,povećali kvotu od eu,smanjili neke penale,zaposlili ljude. trenutno cement ide brodom,vlakom,cisternama i šleperima. i to u pristojnim količinama da bi ovim tempom mogla uskoro i peć u Sv.Kaji počet sa radom.

181 - 188 of 188 Posts