SkyscraperCity banner

341 - 354 of 354 Posts

·
Registered
4,572 Posts
Разбира се, че съм шовинист :) Ти не си ли? И едва ли колегите от варненската секция ще ти се зарадват на злобните постове :bash: И запомни едно: Варна винаги е била и ще бъде първи морски град и лятна столица!
Да бе всеки може да си мисли каквото иска... трябва да си широко скроен за да знаеш, че всеки си има вкус.. предпочитание, други са шовинисти и етк. А ти запомни две...Те и ЦСКА се мислиха за много велики ама... :lol: (пак отговарям в твоя стил) ,а защо ти си приел коментарите ми за злобни...маняк нямам представа.
Аз шовинист не съм, аз мога да изказвам мнение от... (както някой казват) "камбанарията" на това че съм живял във Варна 3г. ... и в Пловдив 3г. .. и в София 1г.... а ти просто си шовинист... и просто няма смисъл

·
Registered
1,075 Posts
Да бе всеки може да си мисли каквото иска... трябва да си широко скроен за да знаеш, че всеки си има вкус.. предпочитание, други са шовинисти и етк. А ти запомни две...Те и ЦСКА се мислиха за много велики ама... :lol: (пак отговарям в твоя стил) ,а защо ти си приел коментарите ми за злобни...маняк нямам представа.
Защото провокатора си ти пич..., а твърдиш че е друг. Точка. Спирам да ти отговарям на простотиите...:bash:

·
Registered
4,572 Posts
Защото провокатора си ти пич..., а твърдиш че е друг. Точка. Спирам да ти отговарям на простотиите...:bash:
Посъветвай се с адвокат имаш всичко написано, документирано... да ти каже кой е провокатора. Точка. Спирам да ти отговарям на провокацийте ! :Д

·
Диване!
14,185 Posts
Добре, съжалявам, но аз не го знаех и реших не да напомням а да отбележа..(без да знам че е коментирано от вас).. По скоро ако ме гложди нещо...вече то е защо Варна няма възмовност за такъв капацитет, а не че в Бс има..
ОК, разбирам, но в първия момент изглежда като провокация и затова са негативните реакции към теб.

·
Registered
12,204 Posts
Окей влизам в твоя (провокативен) стил и ти отговарям : питай ги тях защо доста прескачат Варна и идват в Бургас... а иначе шовинизма не е хубаво нещо.. да знаеш.. кара те да живееш в заблуда... отвори речника там пише, ама не Гугъл... речника :banana:

И да няма кво да се покаже важното е че спират... ама се изисква логическа мисъл за да навържеш нещата, че не са там случайно... и не са прескочили дадено място случайно... но това е трудно да се обясни на варненските шовинисти... С цялото ми уважение към останалите колеги от Варна!
За разлика от миналата година, когато на ,,Пристанище Бургас'' акостираха 27 пасажерски кораба с 42 хил. пътника, то за тази се очакват само 6 лайнера с 15 хил. души.

http://sunstart.info/biznes/5175

·
Registered
4,572 Posts
За разлика от миналата година, когато на ,,Пристанище Бургас'' акостираха 27 пасажерски кораба с 42 хил. пътника, то за тази се очакват само 6 лайнера с 15 хил. души.

http://sunstart.info/biznes/5175

Така е.. прав си при договорени 31 посещения до август са били само 6 а до октомври 11 лайнера.
Аз пак се извинявам щом колегата по-горе също мисли че е било провокация..(но все пак мисля че се мотивирах)..моя е грешката изглежда хора от Бс не се приемат добре във варненската секция

·
Registered
520 Posts
Към пристанище София 20мил.

то е защо Варна няма възмовност за такъв капацитет.

Трябва да се копае за дълбочина!
Прочети мнението Данаил Папазов и Иван Портних(софиянец)!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=989492

http://web.barometar.net/66122/

От Варна 20мил. годишно за ДППИ гр.София! Назад обещания за концесия!:eek:hno:

·
Registered
11,234 Posts
Ее, стига де. София е нетен вносител в бюджета и затова трябва да събираме данъци и да им ги принасяме в дар. Бургас пък нали помниш как го прецака оная коми-принцеса Людмила и му отмъкна делфинариума и лично го докара във Варна. За тва сега никви пристанища тука!
Шегата с популярните задбалкански сказки на страна, но наистина няма да е лошо да се удълбочат кейовите места на морска гара. Срамота е да няма нормален подход за подобни лайнери. Да не забравяме, че и цялото пространство на вълнолома заедно с Морска гара, яхтеното пристанище и площада се нуждаят от единна концепция и обновяване.

·
Registered
2,259 Posts
Горе-долу Папазов поставя риторичен въпрос,който може да се перефразира така:
Как държавата въобще е дръзнала да построи морска гара и в Бургас? Ако слушаме безумеца Папазов държавата не трябва да се харчи за морска гара в Бургас.Нищо ,че Варна разполага с такава от почти 50 години.Според Папазов Бургас не трябва да има такава гара не след 50,не след 100 години,а въобще не трябва да има морска гара.Егати ''интелектуалеца''.Не случайно резултата му от изборите беше смехотворен.Засега всичко направено по проекта Супер-Бургас е една морска гара, другото е картинки.Та какво точно е направено в пристанище Бургас с пари от Варненското пристанище не става ясно? Освен ако за 50 години Бургаското пристанище да не е спечелило 3 млн.с които да си построи една морска гара и да е опряло до парите на Варненското,тогава има логика.

·
Registered
520 Posts
^^
Не съм казал че Бургас не заслужава морска гара. Даже и вас ви цакат с парите!:cheers:

Приходите от концесии за 2014г. 33,11мил. повечето идват от Бургас! Най-вероятно 17мил.
http://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/blizo-29-mln-lv-sa-prihodite-ot-koncesii-v-transporta-za-2013-g-192166/

https://www.mtitc.government.bg/page.php?category=355

На ли се сещате как ще ги похарчи министерството нa транспорта за имиджов път.:troll:

·
Registered
12,688 Posts
Гледах преди малко репортаж, в Дубровник за тази година 650 круизни кораба на год., над 800 хил. туристи слизат само от тези кораби в Дубровник. Кажете как е възможно това, защо там се трупат, а тук никой не иска да идва? 10% да идват тук, това са 60 кораба с туристи на година?

·
Registered
2,803 Posts
Корабите избягват Черно море, причината е тероризма в Истанбул и Кримската криза.

341 - 354 of 354 Posts