SkyscraperCity banner

1 - 20 of 205 Posts

·
Registered
1,790 Posts
Discussion Starter #1
Jeszcze nie skończyłem jednego wątku - litewskiego, a już zaczynam kolejny - czeski. Nieźle. Nie wiem kiedy uda mi się to wszystko sfinalizować, tym bardziej, że są plany na kolejne wyjazdy...

W sobotę, 21.09.2019, udałem się z kolegą w stronę Ostrawy, naszym głównym celem była impreza pt. Dni NATO. W skrócie - militarne przedsięwzięcie, które oprócz jednostek powietrznych, prezentuje przyjezdnym także wojska lądowe, zarówno w statyce, jak i dynamice. Ostrawę odwiedziłem po raz drugi, swego czasu zawitałem jedynie do ZOO, tym razem zobaczyłem nieco więcej. Ale po kolei.

Będzie coś dla miłośników lotnictwa.

Miłośnicy komunikacji miejskiej nie pownni być zawiedzeni.

Cebulackiego wyjścia w góry nie pominiemy.

Coś dla górniczej braci też się znajdzie.

A na wiwat postaram się o postapokaliptyczne zdjęcia.

·
Registered
1,790 Posts
Discussion Starter #2
Wróciłem z Gdańska, więc można cisnąć dalej ze zdjęciami.

Pierwszy dzień w Ostrawie to sobota, czyli sam dojazd i spanie, tym bardziej, że byłem po nocce w robocie. Dopiero w niedzielę z samego rana wybraliśmy się na pokazy. Niestety autem, nie było czasu bawić się w dojazdy. Zaczynamy od rzeczki (droga z parkingu była nieco fikuśna).

1.

2.

3.

4.

5.

·
Registered
1,790 Posts
Discussion Starter #10
41.

42.

43. Nad naszymi głowami cały czas coś latało. Trwały też pokazy wojsk lądowych. Ale zdjęć dynamiki praktycznie nie mam - za słaby obiektyw na takie akcje. Lepiej to przeżyć samemu.

44.

45.

1 - 20 of 205 Posts