SkyscraperCity banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
568 Posts
Ladne zdjecia. Buduj swoja gelerie. Uzywamy tego samego portalu :) Rob zdjecia i ucz sie fotografii. Ja 2 lata temu bylem kompletnym beztalenciem fotograficznym. Po zakupie cyfrowki mialem okazje robienia bezograniczonej ilosci zdjec. Teraz juz chyba beztalenciem nie jestem, chociaz daleko mi do poziomu profesjonalistow. Zapisz sie moze na cos takiego jak TrekEarth. Wklejasz tam zdjecia i ludzie je oceniaja. W ten sposob masz caly czas feedback i wiesz co trzeba poprawic a co nie. To naprawde fajna sprawa.

·
Registered
551 Posts
Discussion Starter · #7 ·
w TrekEarth mam już 2 zdjęcia :D
A zdjęcia juz nie dam na konkurs bo wykorzystałem dwie możliwości.
Dzieki za dobre słowa !

·
Silesia Inferior
918 Posts
W ktoryms watku mowiles ze fotki robisz hp 635. Tez nim robilem (czasem tez robie nim i teraz) ale glownie przeszedlem na zenita 11. Troche ciezki, ale jakos bardziej spodobalo mi sie fotografowanie wlasnie zenitem. Wszystko mam pod kontrola, sam dobieram parametry i moge zmieniac obiektywy, co jest chyba najwiekszym plusem. Jedyny minus to chyba to ze takie fotografowanie troche kosztuje, bo srednio 35 zl co 3 -4 tygodnie (10 zl nowy film, 25 wywolanie poprzedniego). Jak nie masz dostepu do takiegoo aparatu, to na allegro jest tego sporo i jest on bardzo tani. Fotki wychodza rewelacyjnie i jestem z niego zadowolony :)

1 - 10 of 10 Posts