SkyscraperCity banner
1 - 5 of 5 Posts

·
Banned
2,883 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Po sto nisam mogo da sacekam dok stignem u kragujevac da vidim kako mi ide nova 10,1 MP kamera slikao sam malo po bad salcuflenu gde zivim trenutno. jedna od naj poznati banja u nemackoj na sever-zapadu (NRW Pokrajina). Grad ima 54.415 stanovnika.

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=644511

·
██████ 100% Kr
KG City
4,470 Posts
Jedva cekam da dodjes u KG... :)
Odlicne fotografije - super foto-aparat...

Mislim da bi svi Srbi trebalo da odu u Nemacku, na jednomesecni kurs javne higijene...
Pa pogledajte samo kako je sve cisto... mislim da su Nemci programirali drvece, da lisce koje opada, direktno upada u kantu za smece...

Super slike Deki...

·
Banned
2,883 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Jedva cekam da dodjes u KG... :)
Odlicne fotografije - super foto-aparat...

Mislim da bi svi Srbi trebalo da odu u Nemacku, na jednomesecni kurs javne higijene...
Pa pogledajte samo kako je sve cisto... mislim da su Nemci programirali drvece, da lisce koje opada, direktno upada u kantu za smece...

Super slike Deki...

Hvala batice

Cuti bez da se hvalim ali vise sam nego zadovoljan sa kamerom. Sto se tice cistoce i ulice vidis sta je razlika brate. to je svaba brate mozemo mi da pridjemo njima jedan dan ali svaba je svaba a mi smo balkanci tako da nikad nece da budemo kao nemacka sto se ticu neki stvari i nemoj me razumes pogresno. ;)

I da! lisce se odma kupi cim odpadne. svaki dan rade ljudi po gradu i gledaju na to. Smece se takodje kupi naprimer kad neko baci nesto na ulicu drugi dann nema da nadjes vise njegovu maramicu na ulici.

Nadam se da ce da budu slike KGa ekstra, vrh! Probacu da prodjem ceo grad (naravno ne planirano), kamera nije velika tako da je uvek mogu nosim sa sobom pa kad slucajno odem drugarom u erdogliju, erdec, stanovo, sumarice, bresnicu ili metinog brda imacemo lepe slicice. Naravno cu slikam nesto od beograda, sumadije i drugim krajevima srbije zavisi gde odem.

poz

·
Banned
2,883 Posts
Discussion Starter · #4 ·
by спс

--------------

1 - 5 of 5 Posts