Skyscraper City Forum banner
1 - 18 of 18 Posts

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Pa da pokušam da nešto izvučem :D Mada, posle Vračara i Micike prosto me blam :lol:

Prilikom odabira lokacije hostela vodio sam se politikom da što jednostavnije i brže stignem od aerodroma do hostela, a da ta lokacija bude dobro povezana sa ostatkom grada... Samim tim izbor je pao na okolinu stanice Zoologischer garten (molim da mi forumaši oproste greške u njemačkom - mrzi me da provjeravam da li se baš tako speluju nazivi :)) - sa aerodroma idu direkt bus linije X9 i 109 a sama stanica ZOO je jako dobro povezana sa ostatkom preko ubahn linije U2 i U9 kao i sbahn linija S5, S7 i S75 i još svašta nešto :)

Oprostio sam lokaciji što je ala Zelenjak u Beogradu :D

Fotka hostela

Prva meta mi je bio olimpijski stadion tj kompleks - čedo i ponos vođe naroda iz onog perioda - i dan danas izgleda monumentalno a mogu misliti tada ;)

Moj pokušaj panorame :lol:

Okolina - Ubahn stanica Olympia stadion

Naravno Marfi je radio pa sam poljubio zatvorena vrata :(

P.S. DA LI JE MOGUĆE DA FORUM NEMA AUTOMATSKI RESIZE!? :bash: Neka ih za sada fotke u punoj veličini bez img tagova dok ne uradim resize :doh:

·
Samo opušteno
4,699 Posts
Smanji te fotke :D

Kad završiš, "javiću" se ja sa 10-15 svojih fotki, ako ne zamijeraš :cheers:

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #4 ·

Red Gestapoa...

Pa red zezanja...

Pa red Štazija - meni lično zanimljiv Stasi muzej - u neposrednoj blizini topografije terora

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Checkpoint Charlie - turistička meka... lično prezirem takve paradne lokacije :nuts: ali mi je bila usput pa 'ajde :D

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #7 ·

Izvještaj sa gradilišta :D

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Pogled na DDR Muzej - simpatična lokacija i jako dobro uređen muzej sa ogromnom gužvom - tu sam se defitivno osjetio jako matorim kada sam vidio unezverene poglede mlade DE i druge populacije na istočnu svakodnevnicu :lol:

Nešto mi nedostaje na ovoj slici ... A da ... klime :D

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Dan 3 - svanulo sunce, smazan bratwurst i da se krene put Potsdama...

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #15 ·

• Like
Reactions: stefan032

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #16 ·

• Like
Reactions: stefan032

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Pregledam po papirima preporuke, kad vidim Pijaca žandarma... Da ga *ebem bolje zvuči Gendarmenmarkt :D

Ne znam da li je od sunčanog vremena, ali pored Potsdama meni defitivno najgotivnija lokacija u Berlinu - prosto ima neku energiju koju ne umijem da objasnim...

·
Multipraktik
1,851 Posts
Discussion Starter · #18 ·
I krećem lagano ka aerodromu....

ovo je moja nesuđena pivnica :D ali prosto nisam imao kad.. A i računao sam - nema veze, bar na aerodromu ću popiti njemačko pivo... Ja tamo a oni toče danski Carlsberg :lol:

1 - 18 of 18 Posts