SkyscraperCity Forum banner

Daily Banner

296K views 2K replies 153 participants last post by  Дisiдent 
#1 ·


kako vam izgleda danasnji baner?

po meni nije lose, 5/5
 
See less See more
1
#4 ·
meni jedino krivo sto kad gledam ove bannere tamo neki levi gradovi za koje zna da mi se potrefi da nikad nisam cuo za njih imaju predivan skyline i jako puno nebodera a mi ne mozemo posteno da izvucemo nista preko 10 spratova :(

evo ga sad neki Algieris.. jebm li ga.. nemam pojma dje je ovo.. mada ce mi wiki sigurno dati odgovor

 
#8 ·
Evo ga jos jednom Alzir,u nocnoj varijanti,da se bolje nauci,hahahha... :rofl:
 
#10 ·
Vreme je stvarno da se malo aktiviramo po ovom pitanju...

Ja kao pravi lokal patriota mogu da ponudim sta drugo do ovo,ako nista drugo ja sam autor pa oko toga ne bi bilo problema..

Problem je samo sto bi se mnogi pitali,where the hell is this...:lol:
Ali u tome i jeste fora...

 
#11 ·
A da,a zamislite da je siri plan ove fotke,kakav bi tek to baner Uzica bio...
Od ove je nemoguce napraviti baner...

 
#13 ·
Evo vam dve ideje,ove tesko da je moguce upotrebiti jer je autor "unknown"...:lol:

1




2



I jedan savet svima,bolje radite nesto korisno za ovu nasu sekciju foruma umesto sto tracite energiju na politicke rasprave,da sam na mestu singija uveo bih neku vrstu inkvizicije na politicke rasprave,moratorijum kao i na nekim drugim sekcijama...

Preterujete vise svaku meru...
 
#15 ·
Evo i ova tri banera za BG,autor se zna,kao i izvor,samo bi trebala dozvola...
Mada kako citam ni to vise nije potrebno za baner, samo da se navede izvor i nista drugo...








Sva tri su lepsa od trenutnog,a u poredjenju sa nekim prethodnim koji su bili da i ne pricam...
Zapazite da se na svakom od tri banera nalazi po jedna BG kula...

@EagleX,hahahahah,ne brini hrabre sreca prati,gledaj da uslikas i "majmunski" trg,bez njega ne priznajemo... :lol:
 
#17 ·
Naravno da uvek moze bolje,;) treca i jeste razvucena,ali takva je i u originalu...

Sto se tice kvaliteta on je diskutabilan i na velikom broju banera koji su vec prosli,ako budemo gledali u sitna crevca,nista odavde i nece biti poslato kao baner,jer kako vedim vecinu to i ne zanima,vazan je Njegos,politika,Hrvati i sve ostale milijardu puta prezvakane teme...
 
#19 ·
Samo bez rasprave... :lol:
Pronaci cu ja vec nesto sto ce valjati...:cheers:
 
#22 ·
^^ Kao sto vidis, nema!....
Jedini je Vejzik koji ovde postavlja slike za predlog, covek je iz istocne Srbije ali trazi slike i za Beograd pa nikom nista.
Ako stalno kritikujes slike za baner uzmi pa ti trazi posto ocigledno znas bolje da ih sprzis, bilo to za Kragujevac ili Beograd.
 
#23 · (Edited)
^^To apsolutno nema veze ko je odakle,po toj logici bih ja sad trebao da se uhvatim samo mog grada kao pijan plota i da spopadam ljude i navaljujem sa fotkama ili pricom o njemu...

Ako je neko rodjen u Srbiji , Crnoj Gori, RS-u...ne vidim zasto ne bi ucestvovao u kreiranju banera i za neki drugi grad osim svog,sve su to male zemlje i teritorije (u povrsinskom smislu male,a nikako u bilo kom drugom),da bi mi sada tu nesto glumili,ja jesam lokalpatriota,ali i patriota u celini i sve sto bi doprinelo poboljsanju imidza Srbije je dobrodoslo...

A ti nixy mogao bi stvarno da animiras KG-cane da nadjete(mo) i neki baner za KG,ne mora svaki baner odavde da bude BG...

PS I da,davicu sa banerima sve dok neki ne posaljemo,krajnje je vreme...
 
#25 ·
Није да критикујем, износим своје мишљење. Ако ви мислите да ваља слободно шаљите, само немој да се жалите кад добијете слабе оцене после. ;)

Крагујевац је већ био, мада шта знам, право да кажем нисам размишљао уопште да пробамо нешто поново.
 
#26 ·
Није да критикујем, износим своје мишљење. Ако ви мислите да ваља слободно шаљите, само немој да се жалите кад добијете слабе оцене после. ;)
Pa ako kazes da su previse sprzene i razvucene, zasto nam ne pomognes tacnije zasto mu ne pomognes da ih dobro uradi i posalje za predlog, posto si izgleda ogroman strucnjak za photoshop :laugh:
 
#29 ·
Sveti Stefan HDR


i obicni


toliko od mene nemam bolje..
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top