Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 426 Posts

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Bas ste me preduhitrili sa Zadrom. Planirao sam ovaj vikend otvoriti dretvu posvecenu tom prekrasnom gradu ;) :)

:cheers:

·
Banned
468 Posts
Discussion Starter · #5 ·
pa slobodno se prikljuci bubach_hlubach :) Bas sam danas bio u gradu, gradi se na sve strane, bas bi bilo dobro kad bi neko mogao poslikat malo ta gradilišta jer sam ja vec u zg i neznam kad cu opet ici dolje...

·
Super Moderator
19,110 Posts
Predivne slike Zadra!:applause:

Može pitanje? ...zašto se ove morske orgulje ne očiste od algi? izgleda baš ružno, a to je posao koji sa miniwashem (Karcher:) ) traje 10 minuta? :dunno:

·
Registered
3,258 Posts
Može pitanje? ...zašto se ove morske orgulje ne očiste od algi? izgleda baš ružno, a to je posao koji sa miniwashem (Karcher:) ) traje 10 minuta? :dunno:
Baš kvari dojam. Stvarno bi trebalo to srediti.

Btw. Bio sam dole prije mjesec dana. Sređuju novu rivu odmah uz orgulje. Izgleda predobro. Sad bi to moglo biti gotovo jer su onda već bili pri kraju.

·
Ta☼
3,479 Posts
prekrasne slike i gradovi:eek:kay:! Jel može kakve slike starog grada Zadra i Splita, a i ostalih naravno:)?..

·
Super Moderator
19,110 Posts
Koliko ti plačaju za reklamu :eek:hno: :lol:
besplatna reklama...ali taj kerher je fakat dobar, sve očisti...a za alge je posebno dobar jer s njime čistim našu fontanu...bez problema :lol:

BTW Split super izgleda.

·
Banned
468 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Makarska mi je super gradić, bio sam tamo prije 4 godine i bilo je predobro...a sto se tice splita super mi je ova nova riva, predobra...e i ova slika po noći!!

·
hlubach bubach
7,383 Posts
pa slobodno se prikljuci bubach_hlubach :) Bas sam danas bio u gradu, gradi se na sve strane, bas bi bilo dobro kad bi neko mogao poslikat malo ta gradilišta jer sam ja vec u zg i neznam kad cu opet ici dolje...
Evo, prikljucujem se :) Nije me trebalo dugo nagovarati ;)

Opet Matin Split :eek:hno: :D

Tribunj

Sibenik

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

1 - 20 of 426 Posts