Skyscraper City Forum banner
1 - 9 of 9 Posts

·
Registered
Joined
·
2,069 Posts
Very beautiful building. The Architect has very good taste!!!
 
  • Like
Reactions: BenjaminEli

·
Registered
Joined
·
3,240 Posts
Honestly kwa nje jengo halina mvuto whats up with hayo ma air conditions all over the place?

Wameshindwa kuweka central cooling system?
 

·
Shrewd
Joined
·
21,592 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Honestly kwa nje jengo halina mvuto whats up with hayo ma air conditions all over the place?

Wameshindwa kuweka central cooling system?


Hata mimi sipendi ma aircondition kila mahali..lakini nikiangalia
sidhani inashusha uzuri wa jengo..
 
1 - 9 of 9 Posts
Top