SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 229 Posts

·
Banned
220 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Na sajtu http://www.skyscraperpage.com dijagram beograda je polu prazan ... samo su nacrtana 6. crteza zgrada od ukupnog broja 22. ...
pa jel neko znao ovde lepo da crta ... bilo bi lepo da se nacrta Besix tower ... i jos neki vaznije zgrade ... video sam da su neke crteze tamo crtali Alex , Milos .... pa ako bi oni mogli i ostali koji znaju da lepo crtaju da sve to lepo zavrse .... ja bi to uradio ali ja ne znam niti lepo da crtam ...

·
zloderator
2,893 Posts
super...mada nebi bilo loshe da se prvo urade postojeci objekti kojih nema na dijagramu...

·
ubahnista
4,638 Posts
E a zasto se neke kule pominju vise puta?
Recimo Usce Tower II ?
Ušće tower II - kula bliznakinja od ušća

Delta city autokomanda I i II to je jasno,
Delta tower I u bloku 20 ona viša kula
Delta tower II isto tu ona "manja" imaće 15ak spratova ali to je već ovde na balkanu eto "kula" :eek:hno:

evo bacio sam delta tower I, neka okači ko hoće:

·
zloderator
2,893 Posts
mi jadni moramo da se zadovoljimo buducim kulama na tom dijagramu...

·
SpaleSCG
122 Posts
Mogu ja da nacrtam neke, samo ako neko ume da mi objasni koja su ogranicenja sto se tice crteza itd....I naravno ako neko hoce da ih postavi na skyscraperpage posto ja nemam bas mnogo vremena. ako uspem i ovo da stignem...:)

·
Super Moderator
Grad Oblakodera
39,400 Posts
Evo su ovde instrukcije
http://www.skyscraperpage.com/edit/drawing/new/

Drawings uploaded to the SkyscraperPage diagrams must be in the following format
• GIF image format,
• Transparent background,
• Resized to a scale of 1 pixel = 1 meter,
• Cropped to the height and width of the building, so there is minimal white-space around the drawing,
• Maximum file size of 100 kilobytes,
• Maximum image dimensions of 4,800 x 1,731 pixels,
• Maximum image area of 1,057,641 pixels.

Inace ako imate crtez slobodno im posaljite na odobrenje.

Recimo ako imate crtez za Besix, idete na njega i onda kazete Upload a drawing
evo link http://www.skyscraperpage.com/edit/drawing/new/?48389

I tako za svaku zgradu

·
Welcome to Belgrade
1,599 Posts
Ušće tower II - kula bliznakinja od ušća

Delta city autokomanda I i II to je jasno,
Delta tower I u bloku 20 ona viša kula
Delta tower II isto tu ona "manja" imaće 15ak spratova ali to je već ovde na balkanu eto "kula" :eek:hno:

evo bacio sam delta tower I, neka okači ko hoće:

Kapiram da je bliznakinja, ali dva puta je navedena u spisku zgrada...

·
SpaleSCG
122 Posts
Ok hvala ti puno, valjda cu se snaci mada mi je sto se crtanja tice sve u principu jasno. Ako mi negde zaskripi, pitacu... I ako neko ima predlog sa kojim zgradama da pocnem neka kaze ili postuje neke dobre fotke(renderinge) istih koje mogu da mi posluze...

·
Welcome to Belgrade
1,599 Posts
Ok hvala ti puno, valjda cu se snaci mada mi je sto se crtanja tice sve u principu jasno. Ako mi negde zaskripi, pitacu... I ako neko ima predlog sa kojim zgradama da pocnem neka kaze ili postuje neke dobre fotke istih koje mogu da mi posluze...
Pa kreni sa Besix-om...
A Usce Twin II bi moglo samo da se prekopira bez antene,posto ce biti isti..

BTW gledao sam sta se gradi u Kini,UAE,Rusiji i Panami ono nije normalno....

1 - 20 of 229 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.