SkyscraperCity banner
1 - 20 of 131 Posts

·
Moderator
17,076 Posts
Discussion Starter · #1 ·

By: luka tambača

Mislim da nemam što previše objašnjavati. Stavljajte fotke koje su uhvatile ono što se rijetko viđa pa je za to potreban zoom. No netreba stavljati fotke koje su uhvatile nešto 100m dalje, nego se tu radi o kilometarskim udaljenostima

:cheers:

Evo jedna moja :) U prvom planu brdo Aršanj (430m) u Mađarskoj udaljeno 40km

:)

·
Moderator
17,076 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Za lijepo vremena i naravno jako čistog zraka te dobrog fotića, moglo bi se vidjeti i samo srce BiH, 160km udaljena planina Vlašić :nuts:

·
Hrvatsko Zagorje
4,358 Posts
Za lijepo vremena i naravno jako čistog zraka te dobrog fotića, moglo bi se vidjeti i samo srce BiH, 160km udaljena planina Vlašić :nuts:
:cheers: Tuo bi bilu čudu.

·
Hrvatsko Zagorje
4,358 Posts
Predobra tema. :master:

Btw. moga bi se zaklet da san negdi ima sliku Jabuke sa Kozjaka, al nigdi ne mogu nać sad. :bash:
Buo ve Balluta nabaciu par slika Medvednice zi Splita :lol::cheers:

·
Moderator
50,702 Posts
povezano s gornjom slikom

krk je sigurno, i ono je ivan dobro zapazio tankove u omislju...
evo kad se povuku dva pravca sa alana jedan uz desni rub eševa(i taman uz tankove), a drugi uz lijevi rub pavlovca tocno dobijes kanin u podrucju koje vidis:

jos me nesto zaintrigiralo na ovoj slici, je moguce da se ovo ovdje crveno oznaceno

nazire Grossglockner(3798m, najvisi vrh Austrije)

taman po tom piramidalnom obliku odgovara njemu, a nalazi se tocno unutar ona dva pravca, ako je to on, onda bi to bila udaljenost od 315 km :nuts: btw mali alan - kanin je cca 215 km, a mali alan - rijeka 80 km

1 - 20 of 131 Posts