SkyscraperCity Forum banner

[DK5] Obwodnica Kamiennej Góry

10833 Views 36 Replies 19 Participants Last post by  Mateusz
Witam, czy tam się coś dzieje? Pozdawiam, BW
1 - 1 of 1 Posts
Najstarsza część obwodnicy Legnicy (od strony Lubina do ul. Chojnowskiej) moim zdaniem jest przygotowana na dorobienie drugiej jezdni, jest tam przejazd pod wiaduktem i na pewno jest zostawione miejsce na drugą jezdnię, podobnie jak na obwodnicy Nowej Soli. Od Legnicy do Lubawki S-3 ma iść podobno zupełnie nowym śladem (projektowanym pod A-3). Możliwe, że docelowo S-3 będzie miała przebieg jak na poniższym wycinku z PZP woj. dolnośląskiego, tzn. omijając Legnicę od strony zachodniej częściowo po starym sladzie, częściowo po nowym i wchodząc na ślad A-3 dopiero tuż przed Jaworem.

Mapa ta dla Kamiennej Góry pokazuje dwie niezależne obwodnice, jedna między istniejącymi drogami i druga po S-3.pozdrawiam
YAMATO said:
Dokladnie obwodnica Legnicy zostala zepsuta do reszty, miala byc S a zrobili kolizyjne skrzyzowania, sygnalizacje swietlne, ronda i aby ja przebudowac do klasy S pochloniete zostana ogromne kwoty. W Lubuskim wyglada to o wiele lepiej widac maja wiecej oleju w glowie. Zreszta w Lubuskim bardzo duzo sie dzieje jezeli chodzi o rozbudowe drog, budowane sa obwodnice wielu miast nie tylko tych najwiekszych.
1 - 1 of 1 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top