SkyscraperCity banner

1261 - 1280 of 1321 Posts

·
Marzyciel
2,560 Posts
wczoraj jak jechałem, to wydawało mi się, że usypują łącznicę Mińsk - Rondo Północne.
na łącznicy Rondo Północne - Sochaczew jest asfalt, brakuje warstwy ścieralnej. otwierają sobie wjazd i jeżdżą samochodami budowy.

·
Marzyciel
2,560 Posts
na węźle Kąty trwają intensywne prace na skarpach i odwodnieniach, trwa montaż siatek przeciw zwierzętom.

·
Marzyciel
2,560 Posts
Czy włączyli oświetlenie na węźle Marianki?
jeżeli Marianki to ten przy Orlen to rękę bym sobie dał uciąć, że działa od otwarcia obwodnicy.

·
Marzyciel
2,560 Posts
Dziś odwoziłem siostrę z Warki do Piaseczna i niby nic się nie wydarzyło szczególnego, gdyby nie to, że dopiero wracając zobaczyłem jaki sznur aut ciągnie na Warszawę. Gdyby nie obwodnica znów całe miasto by stało...

·
Registered
1,411 Posts
A to przecież środek ferii zimowych i w aglomeracji jest wyraźnie mniejszy ruch.
Brakuje coraz mocniej normalnego odcinka drogi od Góry Kalwarii do Piaseczna.

·
Registered
122 Posts
mareqm - jedyne czego się dowiedziałem w gminie to to, że do połowy roku ma być zakończony remont dróg zastąpionych przez obwodnicę (czyli kawałki 50 i 79), co wiąże się też z budową kanalizacji. Zakończenie prac przy samej obwodnicy przewidziane jest na koniec marca.

·
Registered
1,411 Posts
jeżeli Marianki to ten przy Orlen to rękę bym sobie dał uciąć, że działa od otwarcia obwodnicy.
Tak, węzeł Marianki to ten przy Orlenie i wylocie na Grójec. Dziś było tam ciemno jak diabli. Nic się nie pali. Na węźle Stadion też chyba połowa lamp świeci. Na węźle Kąty też lipa. Między rondami obok McD syf i glina na jezdniach. Nikt tego tam nie sprząta? Z hamowania mogą być nici, szczególnie jak się zrobi mokro.
Niech oni oddają tą obwodnicę bo póki co jest to wszystko na pół gwizdka.

·
Registered
1,672 Posts
Nie. Na tym forum AOW to autostradowa obwodnica Wroclawia. Nie mieszamy pojec zeby nie bylo balaganu, A50 to obwodnica autostradowa Warszawy OAW.
Jesli myslisz, ze to moja fanaberia, to sprawdź jak jest zatytulowany watek o A50.

·
Marzyciel
2,560 Posts
Nie. Na tym forum AOW to autostradowa obwodnica Wroclawia. Nie mieszamy pojec zeby nie bylo balaganu, A50 to obwodnica autostradowa Warszawy OAW.
Jesli myslisz, ze to moja fanaberia, to sprawdź jak jest zatytulowany watek o A50.
Ok

1261 - 1280 of 1321 Posts