SkyscraperCity banner

21 - 40 of 1334 Posts

·
Moderator
76,161 Posts
Discussion Starter #22
III etap to chyba właśnie przejście w ciągu ul. Kolejowej i "ten duży węzeł koło galerii Libero". II etap to, oczywiście, dobudowa drugiej jezdni na Trzech Garbach. Warto zapamiętać: numeracja etapów jest od DK86 w kierunku Skoczowa. I etap to węzeł DK81/86.
Dobrze piszesz. Jeśli chodzi o przejście przez Kolejową, to ma tam być dość konkretny tunel. Mam nadzieję, że to się nie zmieni.

·
Registered
3,266 Posts
No i dostali kasę. Miasto zadowolone, że coś się będzie działo. Kierowcy pewnie też, choć muszą poczekać na koniec robót.
Ale czy to coś zmieni w trudnej sytuacji transportu. Na pewno nie. I tak potrzeba o wiele więcej inwestycji choćby drogowych.
Na pocieszenie dopiszę że jeśli by nie było kasy na te inwestycje, to miasto i tak by nie podjęło decyzji co do losu transportu. Tu potrzeba zmiany rządzących w mieście, której nie widać.

·
Dear Donald, Yours Ever
34,916 Posts

·
Moderator
76,161 Posts
Discussion Starter #26
^^Zapewne będzie realizowane 'osobno', co za tym idzie w ostatniej kolejności.

·
Moderator
76,161 Posts
Discussion Starter #30
^^Teraz zauważyłem, że węzeł Murckowska jest za czasów bycia koniczynką, jeszcze w momencie, gdy nie było kontynuacji A4 na wschód:D

·
Registered
117 Posts
Codziennie jadę w kierunku Katowic od strony Tych i codziennie stoję w większym lub mniejszym korku na skrzyżowaniu z ul. Górniczego Stanu.
Czy naprawdę Katowice wydadzą 400 mln zł i dalej będę stał w tym korku, bo przebudowa nie likwiduje sygnalizacji świetlnej w tym miejscu ?:bash:
A może to jest jakiś kolejny etap ?

·
Registered
23,019 Posts
^^ jakiś czas temu na sesji rady miejskiej mówił, że patrzy z okna na budynki Gimnazjum nr 15, więc wynikałoby z tego, że mieszka w okolicach ul. Karliczka (ale to niesprawdzona informacja) :hmm:

·
Registered
117 Posts
^^
Z googlemaps wynika, że następne światła są aż w Sosnowcu (15 km na północ), albo w Kobiórze (25 km na południe) ... wiele kilometrów od tego miejsca.
Ale jaja ... :lol: i to nie wielkanocne :eek:hno:

·
Registered
5,587 Posts
^^
Z googlemaps wynika, że następne światła są aż w Sosnowcu (15 km na północ), albo w Kobiórze (25 km na południe) ... wiele kilometrów od tego miejsca.
Ale jaja ... :lol: i to nie wielkanocne :eek:hno:
Na południe najbliższe światła są tutaj: https://goo.gl/maps/Ha2WAJa7H412

·
Registered
130 Posts
Codziennie jadę w kierunku Katowic od strony Tych i codziennie stoję w większym lub mniejszym korku na skrzyżowaniu z ul. Górniczego Stanu.
Czy naprawdę Katowice wydadzą 400 mln zł i dalej będę stał w tym korku, bo przebudowa nie likwiduje sygnalizacji świetlnej w tym miejscu ?:bash:
A może to jest jakiś kolejny etap ?
Witajcie,

Przyznam że troche sie zaniepokoiłem tą informacją - codzienna jazda do Kato z Tychów powoduje ze te światła znam doskonale. Miałem nadzieje ze ta inwestycja to zmieni....

Czy macie namiar kto dokładnie odpowiada za ta inwestycje i kogo mozna dopytac o te światła ?

Wiem wiem czy to coś da to inny temat, jednak próbowac trzeba ;)

pozdrawiam!
m

21 - 40 of 1334 Posts