SkyscraperCity banner

821 - 840 of 882 Posts

·
Registered
Joined
·
502 Posts
Ślicznie. Dobrze że chociaż A4 będzie przejezdna. Tyle dobrze że zgrali to osuwisko z końcem remontu na A4.
 

·
Registered
Joined
·
502 Posts
Czas jest żeby dać tablice. Przynajmniej na Wartogłowcu można ludzi pokierować, gorzej jak ktoś przez Czułów jedzie to nawet jak zawróci na najbliższym węźle to żeby na S1 wjechać to musi na węźle z DK44 zawrócić. Nie ma to jak dwa węzły jeden po drugim co w jednym kierunku prowadzą. o_O
 

·
Registered
Joined
·
1,564 Posts
Zdjęcie nr 3 z tej galerii ? Wygląda że jest to podmycie.
Reszta zdjęć taka ogólna.
Swoją drogą to lekki bałagan się robi :D Z tego co podają to wiadukt podmyty jest w ciągu DK86, jednak to przebudowa 86 i 81 :)

Patrząc na zdjęcia gdzie są wozy strażackie i odgrodzenie taśmą to wygląda że sprawa dotyczy tego wiaduktu.
 

·
Registered
Joined
·
17,504 Posts
 

·
Registered
Joined
·
202 Posts
Tego wiaduktu w nowym projekcie raczej nie będzie. Pod nim wybudowano tunel dla drogi rowerowej. Najprościej rozebrać stary wiadukt, zasypać dziurę i zostanie tylko tunel DDR. Rozbiórka starego mostu może potrwać około tygodnia.
 

·
Moderator
Joined
·
71,530 Posts
Discussion Starter #839
To wygląda gorzej niż myślałem. :( Dobrze że nikomu nic się nie stało. Mam nadzieję że chociaż na czas naprawy dadzą sobie spokój z remontami na A4 do Katowic.
W tym przypadku trzeba oddać hołd odpowiednim służbom, że zareagowali tak szybko.
 

·
Registered
Joined
·
502 Posts
Ten wiadukt i tak idzie do wyburzenia, pytanie czy jest sens ratować czy zintensyfikować prace na nowej nitce i przerzucić ruch najszybciej jak sie da...
Priorytetem powinno być przywrócenie ruchu w jak najszybszym czasie. Zapewne skończy się na jakiejś prowizorce, bo nie wierzę żeby dajmy na to w 3 miesiące mógł powstać nowy wiadukt.
 
821 - 840 of 882 Posts
Top