SkyscraperCity banner

281 - 300 of 856 Posts

·
Siła spokoju
1,119 Posts
myślałem że sobie odpuściłeś.
Nie, nie, nie odpuściłem, ale nie zawsze mogę być. Teraz, latem, na pewno częściej. I trzeba się napływać promem, póki jeszcze jest. :yes:

wymieniliśmy kilka zdań(na wale wiślanym),a może się mylę?
Hmmm... a pamiętasz bliżej datę? Bo coś jakby mi się przypomina, ale sam nie wiem...

M

·
Registered
48 Posts
Do Amator48,
dzięki za fotografie,
uważam, że powineneś wrócić do e-kwidzyn wątek Budowa mostu
Brak tam Twoich relacji

pozdrawiam
d

·
Registered
811 Posts
Do Amator48,
dzięki za fotografie,
uważam, że powineneś wrócić do e-kwidzyn wątek Budowa mostu
Brak tam Twoich relacji

pozdrawiam
d
Tutaj też są hordy żądnych zdjęć obserwatorów ;)

PS. Przy okazji, dzięki wszystkim za relacje :colgate:

·
Siła spokoju
1,119 Posts
robiłeś fotki ze statywu.Wtedy,na moje pytanie,odpowiedziałeś mi,że Twoja "produkcja" wklejana jest na SSC.
Pozdrawiam (starszy facet na rowerku i kask na głowie).
Nie, to jednak nie ja. Ostatnie zdjęcia mostu ze statywem robiłem w marcu 2011 w Grudziądzu, jak betonowali w nocy:).

Ale mam nadzieje, że jeszcze się zobaczymy pod Kwidzynem...

M

P.S. Mój możdżek intensywnie pracował w nocy i jednak coś mi się kojarzy, że się widzieliśmy. Ale kompletnie nie mogę sobie przypomnieć, że mówiłem Ci o zamieszczaniu zdjęć na SSC... A ten, z którym rozmawiałeś to taki niski, średni czy wysoki?

·
Registered
26 Posts
Cześć Amator 48
My spotkaliśmy sie na rowerach we wrześniu w Opaleniu przy szlabanie wytwórniu "wypychu" konstrukcji estakady.
Pozdrawiam
Piotrek 73

·
Registered
48 Posts
Dzień dobry,
Amatorowi48 dziekuję za pozdrowienia i nową relację. Piszesz, że będą pewne zmiany konstrukcyjne w stosunku do pierwotnego projektu, jak patrzę na kształt/wysokość podpór to nasuwa się myśl, iż estakada nie da rady dojechać poza planowany punkt styku z przęsłami mostowymi. One są niżej!
pozdrawiam
d

·
Siła spokoju
1,119 Posts
^^ Jeśli porównać budowany most z oryginalnym projektem wg którego był ogłaszany przetarg, to na pewno zmiany są. Oryginalne plany przewidywały m.in. podział na trzy odcinki estakady (są dwa) i nasuwanie kostrukcji mostu z lewego brzegu.

@Amator48

rozmawiałem z Markiem (wzrost średni)
Czyli jednak na pewno nie ze mną. Zdecydowanie nie można mnie określić jako średniego...:happy:

Albo estakada będzie przedłużona, albo część mostu aż do tej podpory będzie wykonana na rusztowaniach stałych (chociaż dodatkowa podpora sugeruje estakadę). Co ciekawe wg oryginalnego planu już tu zaczyna się łuk. Pewnie m.in. dlatego końcówkę mostu muszą wykonać w taki sposób.

M

·
Registered
48 Posts
Dzień dobry Amator48,
dokładnie nazywa się to poprzecznice wantowe.
Prócz liny opasującej belkę od spodu, będą dwa pręty ściągające. Rysunki zamieścił kiedyś oki44. Również On pisał, że belki na tym rusztowaniu stałym będą budowane do podpory [21 numeru nie podał], łącznie około 170 metrów, aż do estakady. Oki pokazał kiedyś zdjęcie przerwy pomiędzy estakadą cz. nr1 i cz. nr 2; do cz. nr 2 jest teraz doklejona, stale przedłużana i przesuwana estakada nr 3. Zatem estakada ma trzy części!

pozdrawiam
d

·
SZY
843 Posts
Witam,
Kilka postów powyżej pojawił się fragment przekroju podłużnego oraz rzutu z góry mostu w Kwidzynie. Dysponuje ktoś całym przekrojem podłużnym mostu?

281 - 300 of 856 Posts