SkyscraperCity banner

2021 - 2040 of 2098 Posts

·
Registered
14 Posts
czy ktoś orientuje się na czym stanęła przebudowa DK94 w Modlnicy? Prace miały rozpocząć się w sierpniu - a tu nic...

·
Registered
115 Posts
Ja jestem pełen podziwu jak GjeDaka leci w hu ze Zridem dla 1,3 km odc przez 10msc. Zrid złożyli w grudniu, miesiąc przed POK, najpierw miał być lipiec, potem sierpień, gdzie miały być wykopaliska archeologiczne i dopiero Zrid czy jakoś tak. W tym miejscu pracowały koparki przez jakiś czas i teraz jest cisza, a na ulicy wierzbowej widziałem gościa z papierami i tachimetrem czy jakoś tak się to nazywa.

·
Stradosapiens
259 Posts

·
Registered
34 Posts
Prace na przebudowywanej drodze krajowej nr 94 w Sosnowcu przyspieszyły. Ekipy właśnie przebiły się z drugą nitką dwupasmówki pod nowym wiaduktem. 21 września kierowcy prawdopodobnie będą już mogli przejeżdżać pod nowym obiektem. Na razie, pod nowym wiaduktem jeżdżą tylko pojazdy poruszające się po placu budowy.

Pogoda dopisuje, więc przebudowa DK 94 idzie jak z płatka. Co bardziej dociekliwi obserwatorzy z pewnością już zauważyli, że drogowcy wydrążyli już docelowe prześwity pod nowym wiaduktem nad DK 94. Na 21 września zapowiadają przełożenie ruchu z łącznic na jedną jezdnię głównej nitki DK 94. Na razie kierowcy pojadą w obu kierunkach jezdnią docelowo obsługująca ruch w stronę Dąbrowy Górniczej.

- 29, może 30 września, kierowcy pojadą z kolei już wewnętrznymi pasami ruchu obu jezdni - dodaje Rafał Łysy, rzecznik Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

·
Moderator
73,624 Posts
^^Kto sądził, że od momentu udrożnienia (odkopania) przejazdu pod wiaduktami do czasu ułożenia pod nimi nawierzchni minie tak mało czasu, ten ręka do góry :) ? Myślałem, że będą się z tym bawić co najmniej do połowy października,

·
Registered
321 Posts
Ponoć nawet jeszcze w tym miesiącu mają położyć jedną warstwę asfaltu żeby puścić ruch dołem i dokończyć łącznice.

2021 - 2040 of 2098 Posts