SkyscraperCity banner

1901 - 1920 of 1943 Posts

·
Registered
290 Posts
W związku z zakończeniem prac związanych z przebudową DK 94 wraz z rozbudową skrzyżowania w formie ronda w miejscowości Modlnica, wykonawca zgłosił wprowadzenie od dnia 20.05.2020 r., docelowej organizacji ruchu na tym odcinku.
Jutro uroczyste otwarcie z ministrem.

·
Registered
223 Posts
Coś nie pykło z otwarciem ronda na DK94 w Modlnicy. Niby obydwoma pasami można jeździć, ale ronda objechać dookoła się nie da i skręt do Giebułtowa również dalej zamknięty. Stan na 22.05.2020 g. 7:00

·
Dear Donald, Yours Ever
33,908 Posts
ZDJĘCIA Z 21.05.2020

Sosnowiec. Najpierw kierunek Katowice, potem kierunek Dąbrowa Górnicza. Mówiąc krótko: zmiany, zmiany, zmiany... Przy okazji dowiecie się, czemu stoi się w korku w kierunku DG. Tak, jeździ się teraz w tym kierunku po płytach, które już wcześniej pokazywałem.

Cdn ...

·
Moderator
71,463 Posts
Jedenastu chętnych, by wykonać STEŚ dla obwodnicy Oławy

·
Registered
89 Posts
Powoli zbliża się przebudowa w Modlnicy, czytałem w gazecie lokalnej wywiad kogoś z GDDKIA'i, że zrid ma być w lipcu. Jakiś czas temu w firmie dostali plany oragnizacji ruchu i tam gdzie będzie pierwsze rondo od strony Krakowa będzie ruch wahadłowy, dalej to już nie wiem. Jeszcze z ciekawostek to Gmina podobno nie może się dogadać z wykonawcą i wprowadzą "reżim" drogowy w Modniczce robiąc przejcia dla pieszych, wysepki, separatory itp, tak żeby zniechęcić ludzie do omijania przebudowywanej drogi przez wsie idące wzdłuż niej.

1901 - 1920 of 1943 Posts