Skyscraper City Forum banner

.

1 - 10 of 10 Posts

·
Richelieu znad zapory
7,144 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Registered
20,850 Posts
To już to większe jest?

Ja pamiętam tego bachora! To ten sam co "run forest run" w fontannie? :D

Na mojego nochala, to skoro tytułem namierzyłeś na bohatera młodego, to powinieneś "z żaby" go od tyłu sfocić, a wręcz z poziomu ulicy, żeby było jego kapcie widać. :) Tak żeby był bardziej w centrum zdjęcia. W centralnych sekcjach foty jest budynek, a przez światło i Forest tonie ze swoją i tak już maleńkością na tle "ulicy".

Zdaję sobie sprawę, że to Twój pomysł i Ty to widzisz, ale ja jako gość z zewnątrz, patrzę różnymi schematami i nie czuję, nie widzę młodzieńca biegnącego do celu jako tematu tej foty.

Jak byś jeszcze w tytule ujął, że młody leci po browara, to podciągnąłbym pod centrum parasolki. :D

Można by też obciąć za pierwszym piętrem, ale wtedy powiększyć format, bo małe. :)

Byłeś w tamtej Pizzy Hut? :D

8/10

·
Registered
Szczecin
14,779 Posts
^^ Z tą żabą to trafiony pomysł pod warunkiem że chłopiec znalazłby się dokładnie między parasolami (najlepiej jakby ich tam w ogóle nie było), no i więcej tego chłopca na zdjęciu a mnie nieba :)
Również zostawiam 8/10.

·
Richelieu znad zapory
7,144 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Większe? Hhmh... muszę poszukać bądź od nowa przerobić... kurcze! :)

henry hill said:
Ja pamiętam tego bachora! To ten sam co "run forest run" w fontannie? :D
Cóż za pamięć - to dokładnie ten sam. Jakoś tego dnia wpadł mi w oko i obiektyw ;)

Dzięki za te rady odnośnie zdjęcia, tym bardziej iż nie byłem pewny wykonania. Próbowałem przycinać, zmieniać, poprawiać... podczas tych wszystkich eksperymentów to rozwiązanie najbardziej przypadło mi jakoś do gustu. Co do wysokości to oj stałem dużo wyżej niż on, bo na lekkim podwyższeniu jakie mamy na Placu Grodzkim. Trochę żałuje, że nie spróbowałem przykucnąć, bo efekt mógł być o niebo lepszy.

henry hill said:
Można by też obciąć za pierwszym piętrem, ale wtedy powiększyć format, bo małe.
Hmh... tego nie próbowałem. Musze zerknąć na szybko jak by to może wyglądało ;)

henry hill said:
Byłeś w tamtej Pizzy Hut? :D
No jasne! :) We Włocławku taki lokal tylko jeden, więc obowiązkowo trzeba było odwiedzić i coś zjeść... :)

Odnośnie celu - nie pytałem się gdzie biegnie :D Szczerze mówiąc tytuł jest lekkim przejawem braku pomysłu na niego. Inne pomysły mi do głowy już nie przychodziły niestety

1 - 10 of 10 Posts