SkyscraperCity banner

41 - 60 of 787 Posts

·
td2.info.pl <- zapraszam
1,284 Posts
Discussion Starter #41
Skąd taka informacja?
Na własne oczy widziałem jak oba jechały do Nowego Sacza.
KD tłumaczą to tak:
Nauczeni doświadczeniem, zaplanowaliśmy jazdy diagnostyczno-testowe nowych jednostek na linii, na której również będa one eksploatowane. Jest to o tyle istotne, że obecnie tylko na odcinku Zebrzydowa-Węgliniec działa testowo nowy system łączności, który posiadają pojazdy spełniające TSI. Po testach, jednostki istotnie wracają do Nowego Sącza. Dopiero tam nasza rygorystyczna komisja szczegółowo sprawdzi każdy skład przed końcowym odbiorem. Wszystko przebiega więc z planem.

·
td2.info.pl <- zapraszam
1,284 Posts
Discussion Starter #48
013 też wyjechał. Ale strasznie KD z tym kombinowało, bo widziałem co najmniej dwa podsyły na pusto.
Wszystkie trzy jednostki przyjechały esem z Legnicy do Wrocławia a wracały już jako normalne pociągi.

·
Registered
Dzień dobry!
11,035 Posts
^^ No to ciekawe, bo ja widziałem podsył jednej jednostki do Wrocławia mniej więcej koło 13, a wieczorem po 19 widziałem dwuskład jadący na pusto do Legnicy (numerów nie widziałem, więc może to już nowe dwie jednostki były ;) ).

·
td2.info.pl <- zapraszam
1,284 Posts
Discussion Starter #50
^^ No to ciekawe, bo ja widziałem podsył jednej jednostki do Wrocławia mniej więcej koło 13, a wieczorem po 19 widziałem dwuskład jadący na pusto do Legnicy (numerów nie widziałem, więc może to już nowe dwie jednostki były ;) ).
Pewnie zrobiły kółko Wrocław-Lubań-Wrocław i wróciły esem do Legnicy.

·
Registered
5,674 Posts
To w niedzielę trzeba się stawić na dworcu :)
Ciekawe jakie to lokomotywy pokażą z Lotosa i Intercity.

·
Registered
5,674 Posts
To co dziś działo się na szlaku Żary - Legnica - Wrocław , to jakiś horror , makabra.
Pociąg odjeżdżający ze stacji Rokitki w stronę Legnicy >>Wrocławia (poc.Os 76324) rozkładowo 18.59 , miał opóznienie pierw 10 min , nastepnie ponsd 20 , przyjechał...załadowany do granic możliwości (SA134), osoby stojace na peronie mieli wielkie problemy z wejściem do składu. Co to ma być??? Przecież to nawet nie połowa trasy a już warunki podróżowania jak za komuny.Duża więkoszość to studenci, jadący na uczelnie do Wrocławia, zero kultury osobistej strony niektórych pasażerów , którzy nie chcieli przesunąć się by wpuścić w tym osoby starsze do sładu.
Dobra pomijając już to , a także to ,co działo się na stacji Rokitki.
Minusy dla przewoznika.
-za mały pociąg ( jeden skład skoro było wiadome ,iż to jest dzień świąteczny do tego masa studentów wraca na uczelnie)
- skoro było wiadome ,że była taka sama sytuacja z pociągiem (Os
76322 KWISA, gdzie toteż pasażerowie mieli warunki kiepskie) , pozwolono na wypuszczenie pojedyńczego składu i to na tej dłuższej trasie. !!!!!
- jak już dojechałem do Legnicy został podczepiony drugi skład ( chyba SA 134) to i tak wszyscy się nie zmiescili. To co działo się w pociągu i na trasie jest pełną krytyką.
- pojazd jadący do Lcy miał... zepsute ogrzewanie.
-Czy przewoznik zapomniał o tej trasie z Żar przez Legnicę do Wrocławia?????

Jak dla mnie brawa i pozytyw dla obsługi składu za wytrwałość w tych kiepskich warunkach. Kto to widział by pchać się do pociągu aby dojechać do domu...

Dnooooooo !!!!

41 - 60 of 787 Posts