Skyscraper City Forum banner

bądź wyrozumiały, albowiem dla wyrozumiałych należy najnowszy canon!

1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
20,850 Posts
HS myślę że pomysł i inicjatywa bardzo dobra, ale kadr to podstawowy kłopot tej fotografii. Tutaj środek powinien być na środku, a poziom ulicy jak stół, bez gadania.

Poziom z którego fotografowałeś bez szału, standard, ta armia "dupereli" po prawej, przeszkadza. Pani przeszkadza - moim zdaniem (trzeba było czekać aż se polezie :)), te świąteczne duperele też przeszkadzają, ale to detalik. Ogólnie trzymałbym się tego pomysłu i jeszcze raz na spokojnie zaplanowałbym "strzelanie".

7,5/10

·
I am the passenger
4,885 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Dzięki henry, wezmę sobie rady do serca i być może faktycznie kiedyś jeszcze raz tam skoczę - tyle tylko, że na pewno nie zrobię stołu z poziomu ulicy, gdyż w tym miejscu wszystkie cztery drogi mają niezłe nachylenie (stok doliny Rudy to raz, a dwa to jeszcze dodatkowa górka z kościółkiem akademickim idąc na lewo) :)

Asinus - dlaczego uważasz, że kadr kwadratowy jest zły? Według mnie tylko w ten sposób mogę uzyskać cały budynek nie mając jednocześnie nieba na połowie zdjęcia lub okolicznych domów jako boków.

1 - 10 of 10 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.