SkyscraperCity banner

:)

Status
Not open for further replies.
1 - 12 of 12 Posts

·
Moderator
29,412 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Osijek donji grad,crkva sv.Roka i najstarija kuća u Osijeku :cheers:

Nije neka fotka ali meni je lijepa pa evo,dajte koju ocjenu :cheers:

·
Registered
6,700 Posts
Tematika je i vise nego zadovoljavajuca, sa blagim iskonskim pretenzijama na zivot u jednom Slavonskom mjestu. Pozicija je kako vidim na ovu zgradu sa tri luka, koja i nije bas toliko meni zanimljiva. Paznju mi skrece ovaj mermerni spomenik i dijapazon zelene boje oivicene u liscom bogatim drvoredima. Opsti utisak kvari cesta, kao i automobili, inace ovo bi bila jedna zanimljiva slika. Mogao si i light efekat da stavis na crkvu, kao simbol nekog svetog mjesta, no to je sada vise moja neka masta. Ovako 8/10. :)

·
Powered by Jet-A1
34,476 Posts
Ovaj tjedan sam opet zločest. :naughty:

6/10

Zar si baš morao odsjeć ovaj stup i vrh zvonika. :D
Simpa je slika i dao bi joj 7, al kod panorama se baš mora pazit na te gluposti, pa ću bit picajzla. Nemoj se ljutit. :D

·
Moderator
10,462 Posts
meni je lipa, ima slvaonski štih. jedna solidna omica :cheers:

samo nisi triba odrizat ovaj stup i vrh crkve, s još malo neba (imaš fine teksture oblaka u pozadini) fotka bi bila puno uspjelija.

·
Super Moderator
19,107 Posts
slažem se, stup i toranj crkve nisu smjeli biti odrezani.
bilo bi 10, ali zbog ovih nedostataka je 8. ;)

·
Moderator
29,412 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Zar si baš morao odsjeć ovaj stup i vrh zvonika. :D
Simpa je slika i dao bi joj 7, al kod panorama se baš mora pazit na te gluposti, pa ću bit picajzla. Nemoj se ljutit. :D
bio sam naslonjen na trafostanicu zbog koje su odsječeni gornji dijelovi slike...nažalost tako je kako je,i meni je zbog toga loša slika al et..

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Steta zbog obezglavljenih objekata... +9

:cheers:

·
On Air
2,274 Posts
Prosli tjedan si dobio 10 od mene, ali sada nece ici vise od 5...sorry, ali tehnicki je slika ispod razine...cak bi rekao i losa.

1 - 12 of 12 Posts
Status
Not open for further replies.