SkyscraperCity banner

:-/

1 - 14 of 14 Posts

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Ladne, ale nie na temat. Nie chcę głosować, bo bym musiała dać siedem.

·
Registered
1,922 Posts
1cm ma rację, a na dodatek krzywo! ;-)

Ciekaw jestem Twoich zdjęć z NYC. Bardzo!
Widzę, że lustrzankę na szczęście zabrałeś, więc ostrzę sobie zęby na autorski wątek :)

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Spoko, wiem że trochę na siłę, temat trudny, a poza tym go nie czuję. Trudno mi nawet z pamięci wykopać czyjeś zdjęcie, które mógłbym tak zatytułować.

Edit: @michal.j - serio krzywo? :( Lustro wziąłem, ale tylko 1 obiektyw 18-70. To moje lustro to już jak jakiś śmieć jest obite i całe zasyfione. Nie nadaję się do fotografii, nie umiem dbać o sprzęt.

·
Registered
1,922 Posts
W każdym razie sam pomysł - me gustas! :)
Kadrowałbym z niższej pozycji, żeby postać wystawała jednak ponad horyzont i umieścił bardziej w centrum - ujęcie bardziej filmowe. No ale to nie była umówiona sesja tylko 'uliczny' strzał, więc nie miałeś pewnie pola manewru, zakładam, że z lewej strony kręcili się ludzie.

Kiedy wracasz?

·
3D
7,274 Posts
Prawa strona zdjęcia działa na mnie, zakrywam dziewczynę ręką, czekam w wyobraźni aż motorówki przepłyną i mam samotność.

·
not perfect but trying
2,319 Posts
Nie obrazcie sie, ale nagle na forum 'pokazalo' sie tak wielu znawcow i technicznych krytykow fotografii, ze mnie to zastanawia o co chodzi? Mam wrazenie, ze powoli dzieje sie cos niedobrego co sprawi, ze gust i umiejetnosc zmyslowego odbioru fotografii zostanie zastapiony przez techniczna ocene parametrow. Zbyt duzo tego oceniania a la 'merytorycznego' ostatnimi czasy w mym odczuciu.

Co do zdjecia.. Nie widzę tu emocji wynikajacych posrednio z tytulu.. Gdyby rzucala telefonem w zatoke ;-)...

A tak serio..przyjemne foto bez wielkiego wow. Troche w nim lenistwa, troche nudy przeplatanej z obserwacja z zewnatrz..

Nie umiem ocenic..za duzo na 9 za malo na 8.. 4stopniowa skala to ostatnio za malo jak dla mnie..

Jeszcze nie wrociles a juz piszesz artykul?! Pozdrowionka!

1 - 14 of 14 Posts