SkyscraperCity banner

4801 - 4816 of 4816 Posts

·
Registered
͏══════════
1,078 Posts

Czy ktoś z Was słyszał może o tej inicjatywie?
Google nie znajduje zbyt wielu informacji na ten temat, a zaintrygowało mnie to.

·
Obywatel Świata
7,661 Posts
^^
^^
Muzeum założone przez Izabellę i Jerzego Kortyka. Wygląda na to że skończyło się na etapie "w organizacji".

·
Registered
͏══════════
1,078 Posts
Satelita nic nie pokazuje?
No właśnie niewiele. Widać tylko budynek i plac obok niego. Myślałem, że może się wiązać z tym miejscem jakaś ciekawa historia.

@Scania500
Właśnie tam chciałem podjechać na street view ;)
Ja stosunkowo niedawno dowiedziałem się, że podobny obiekt znajdował się w Palmirach koło Warszawy, na ujęciu satelitarnym już słabo go widać.

Wielokrotnie chodziłem po tej części parku zarówno przed, jak i po zdobyciu tej informacji - nie ostało się już praktycznie nic...

• Like
Reactions: Scania500

·
Registered
97 Posts
No właśnie niewiele. Widać tylko budynek i plac obok niego. Myślałem, że może się wiązać z tym miejscem jakaś ciekawa historia.

@Scania500
Właśnie tam chciałem podjechać na street view ;)
Ja stosunkowo niedawno dowiedziałem się, że podobny obiekt znajdował się w Palmirach koło Warszawy, na ujęciu satelitarnym już słabo go widać.

Wielokrotnie chodziłem po tej części parku zarówno przed, jak i po zdobyciu tej informacji - nie ostało się już praktycznie nic...
Jak to nic, ja bym powiedział, że wszystko (nasypy kolejki, miejsca składowania amunicji, leje po bombach). Wystarczy obejrzec na LIDAR-ze:

(fragment)

·
Registered
37 Posts
Czy to data położenia tej drogi?
początek
koniec
Co ciekawe - przy miejscu jakie oznaczyłem jako koniec - rodzaj kostki się zmienia i z dosyć równej wjeżdża się na nierówną - ale nie wiem czy nowszą czy starszą.

·
Realizm to nie pesymizm!
624 Posts
A teraz wytłumaczcie mi, jakim trzeba być ułomnym człowiekiem, żeby będąc takim zapierd.laczem nie zainstalować sobie aplikacji skycash czy innej, aby mieć możliwość oszczędzania czasu na bramkach?
Zainstalowanie aplikacji wymaga myślenia. Wdępnięcie w gaz - nie.
Identycznie jest na starej DK4 między Krakowem a Rzeszowem. Cała droga w idealnym stanie, ruch zerowy, obwodnice większości miast. Czas przejazdu niewiele dłuższy niż po A4, a w razie większego natężenia ruchu nawet krótszy.
Oczywiście nawierzchnia super, ruch mały ale komfortowa i szybka jazda tylko na niektórych odcinkach. Jazda DK94 od Bochni do Wojnicza to wieś za wsią i mnóstwo ciągnących się obszarów zabudowanych. Należę do jeżdżących z przepisową prędkością + kilka km/h i to jest mega męczarnia, zwłaszcza jak jakiś niecierpliwy siedzi na ogonie i nerwowo miga światłami, czemu się wlokę 58km/h skoro tu się da 80 km/h spokojnie, przecież nie ma radaru...
Współczuję wszystkim, którzy muszą codziennie dojeżdżać tego typu drogami np do pracy.

4801 - 4816 of 4816 Posts