SkyscraperCity banner

12741 - 12760 of 12887 Posts

·
Registered
388 Posts
^^
Super, post trolla usunięty, tylko dlaczego przy okazji usunięto całą dyskusje którą ten troll swoim obraźliwym postem postanowił obrzydzić? Zero szacunku ze strony moda, do czasu jaki ludzie poświęcają na napisania czegoś merytorycznego.

·
Registered
388 Posts
Gwoli ścisłości nie ja ten offtop zrobiłem ale jak już był i był tolerowany przez moda, to wypadało sprostować nierzetelne / wprowadzające w błąd wnioski.

Faktycznie nic nie zostało usunięte a jest jedynie ostrzeżenie moda. Sorry wiec. Niemniej moderator mógłby choć raz zwrócić uwagę użytkownikowi Maya ze łamie regulamin chamskimi odzywkami obrażającymi innych użytkowników SSC i zagrozić brigiem, jak się nie poprawi. Jego trolling ma jakaś specjalna taryfę ulgową?

·
Registered
16,434 Posts
^^
Super, post trolla usunięty, tylko dlaczego przy okazji usunięto całą dyskusje którą ten troll swoim obraźliwym postem postanowił obrzydzić? Zero szacunku ze strony moda, do czasu jaki ludzie poświęcają na napisania czegoś merytorycznego.
Trollem to jesteś ty. Piszesz karygodne bzdury a później lamentujesz, że ktoś ciebie tak traktuje. Przestań zakłamywać rzeczywistość, to może ludzie zaczną traktować ciebie poważniej. Tylko czy będziesz takie coś portafił zrobić??

Gwoli ścisłości nie ja ten offtop zrobiłem ale jak już był i był tolerowany przez moda, to wypadało sprostować nierzetelne / wprowadzające w błąd wnioski.
A to już perełka. Chcesz prostować nierzetelne/wprowadzające w błąd wnioski przez wypisywanie kłamstw. Pomyśl nad sobą, bo aż się przykro czyta twoje posty.

·
Registered
388 Posts
Kolego, każdy ma prawo się pomylić, a moja pomyłka, która wytknąłeś, miała znaczenie marginalne zarówno w kontekście dyskusji, jak i sensu całej mojej wypowiedzi.
Sens bowiem i wnioski pozostały bowiem bez zmian.

Zwracać uwagę na błąd ci nie zakazuje i nie mam nic przeciwko, ale robienie tego w sposób chamski, jak to zrobiłeś to trolling w czystej postaci obliczony na wywołanie gównoburzy kończącej się ingerencja moderatora i usunięciem treści które naciskają ci osobiście na odcisk. Robiłeś to już wielokrotnie i schemat wydarzeń zawsze jest taki sam. Zreszta teraz jak widzę również dopiąłeś połowicznie swego bo ostatecznie dyskusja została przeniesiona do innego wątku.

I nie jest fajne, ze moderator taki trolling toleruje. W końcu obrażanie innych użytkowników jest oczywistym złamaniem regulaminu, który zreszta jest stosowany wobec innych użytkowników. A brak reakcji i bezkarność chama, daje taki efekt, jak widać powyżej, czyli utwierdzenie się chama w swoim chamstwie i kontynuacje chamskich wypowiedzi nawet w oficjalnej Księdze skarg i wniosków. To jakaś prowokacja, coś w rodzaju manifestacji „i co nam zrobisz”?

·
Registered
16,434 Posts
Kolego, każdy ma prawo się pomylić, a moja pomyłka, która wytknąłeś, miała znaczenie marginalne zarówno w kontekście dyskusji, jak i sensu całej mojej wypowiedzi.
Sens bowiem i wnioski pozostały bowiem bez zmian.

Zwracać uwagę na błąd ci nie zakazuje i nie mam nic przeciwko, ale robienie tego w sposób chamski, jak to zrobiłeś to trolling w czystej postaci obliczony na wywołanie gównoburzy kończącej się ingerencja moderatora i usunięciem treści które naciskają ci osobiście na odcisk. Robiłeś to już wielokrotnie i schemat wydarzeń zawsze jest taki sam. Zreszta teraz jak widzę również dopiąłeś połowicznie swego bo ostatecznie dyskusja została przeniesiona do innego wątku.

I nie jest fajne, ze moderator taki trolling toleruje. W końcu obrażanie innych użytkowników jest oczywistym złamaniem regulaminu, który zreszta jest stosowany wobec innych użytkowników. A brak reakcji i bezkarność chama, daje taki efekt, jak widać powyżej, czyli utwierdzenie się chama w swoim chamstwie i kontynuacje chamskich wypowiedzi nawet w oficjalnej Księdze skarg i wniosków. To jakaś prowokacja, coś w rodzaju manifestacji „i co nam zrobisz”?
Gdyby to był twój pierwszy raz, to bym się nawet nie odezwał. Ale ty wypisujesz takie bzdury w każdym wątku, w którym się wypowiadasz. Za każdym razem wytykam ci te kłamstwa a ty lecisz tutaj i udajesz poszkodowanego. Nie chesz być tak traktowany? To przestań pisać bzdury. Tyle w temacie.

·
Registered
388 Posts
Ostatni raz „tutaj” poleciałem tak dawno temu, ze juz nie pamietam. Jak w ciągu 10 lat na Ssc, a 7 jako zarejestrowany użytkownik skarżyłam się tu więcej jak 5 razy to byłbym bardzo zdziwiony.
Właśnie oprócz tego twojego chamstwa, jeszcze bardziej uciążliwa jest ta twoja ordynarna bezczelność, na zasadzie obrazę, nakłamię, obrzucę kogoś błotem, a i tak nic mi dię nie stanie, ale to już pisałem, czego to jest wynik. Bezkarności.

Sz. Panie moderatorze Luki-SL. Czy użytkownik Maya83 za obrażanie mnie w postach które przeniosłeś niedawno do wątku marzycielskiego dróg na południe od Krakowa, dostał ostrzeżenie? Czy może jednak mam się pogodzić, ze chamowi więcej wolno?

·
Piotrkowianin
5,627 Posts
Możesz jaśniej? Wątek Piotrków - Dorohusk zawiera obwodnicę Chelma, więc po co się rozdrabniać i dublować wątki? W przypadku innych dróg nie ma takiego rozdrabniania.

·
Piotrkowianin
5,627 Posts
Podasz przykład? Bo np. obwodnica Częstochowy, która jest dużo większym miastem od Chełma nie ma osobnego wątku.

12741 - 12760 of 12887 Posts