SkyscraperCity banner

12761 - 12780 of 12822 Posts

·
Registered
16,401 Posts
Chyba jedynym przypadkiem jest obwodnica Łomży, ale tam jest też trochę innych dróg krajowych, wplecionych w ten projekt, że to ma jakieś uzasadnienie. Ewentualnie w przypadku realizacji samej obwodnicy Chełma można docelowo założyć nowy wątek dla S12 na wschód od Lublina i tam umieszczać już wszystko na ten temat.

·
Registered
16,401 Posts
^^Kępno, Olesno, Jarocin również wydzielone z ogólnego wątku o S11 Poznań- Piekary Śląskie. Moim zdaniem wystarczy targów.
To nie są wydzielone tematy, tylko osobne tematy Tam nie masz dsu pomiędzy tymi obwodnicami, więc można je traktować jako osobne tematy, S12 na wschód od Piask to już jednak całość. Dlatego tutaj zamiast robić wątek dla samej obwodnicy, to zrobić wątek dla odcinka Piaski - Granica. Było by wszystko w jednym miejscu, a przy późniejszej realizacji pozostałych odcinków by nie było zamieszania.

·
Registered
355 Posts
A ja zgłaszam, ze Kemo napada mnie w tym wątku. Napisał posta, włączając się do dyskusji z innym użytkownikiem, który merytorycznie nic wnosi, za to sugeruje ze są tylko dwie możliwości - ze albo kłamię, albo „się nie znam”.

To jest obrażanie w czystej postaci, nawet nie przy okazji jakiejś merytorycznej wypowiedzi, wiec proszę o usunięcie jego posta.

P.s. Widać efekty w tolerowaniu przez moderację obrażania mnie. O to chodziło? Bo przecież można się było spodziewać.

·
Registered
15,656 Posts
Napisałeś coś takiego
w ciągu s11 Śląsk-Poznań są chyba już umowy na cztery dość długie obwodnice już jako fragmenty przyszłej S11.
Zostało Ci udowodnione, że nie masz racji.
Nie przyznałeś się do błędu, tylko dalej idziesz w zaparte.

A wytykanie czyjejś ignorancji to nie jest obrażanie.

·
Registered
355 Posts
Ja tez, niestety mam takie wrażenie.

@Kemo, czy widzisz w podanym przez siebie cytacie mojej wypowiedzi słowo „chyba”.

A teraz większy fragment tego cytatu oddający faktyczny sens
Żeby zrozumieć co miałem na myśli wytycz sobie trasę z Np Tarnowa do Poznania w gmapach - z automatu wytyczy a4+s5, a następnie wymus trasowanie niby krótsza trasa po dk11. Różnica w odległościach minimalna i po ewentualnym wybudowaniu s11 różnica w czasie podróży nieistotna. A koszt liczony w miliardach. Koszt do efekt nie wart zachodu.

Inna sprawa, ze tam gdzie natężenie ruchu jest większe to buduje się obwodnice - w ciągu s11 Śląsk-Poznań są chyba już umowy na cztery dość długie obwodnice już jako fragmenty przyszłej S11.
Słowo „chyba” oznacza, ze nie mam pewności co ścisłości tego co napisze, ale nie chce mi się prawdzac, bo wiem na pewno, ze niezależnie od szczegółów, to sens mojej wypowiedzi będzie prawdziwy - czyli w tym wypadku, ze na wskazanym odcinku S11 mimo braku budowy całego ciągu kwestia wąskich gardeł została obsłużona.

A człowiek który ze mną dyskutuje czepia się, ze to nie są umowy dopiero podpisane, tylko już są wybudowane. Przecież to jeszcze bardziej potwierdza to co napisałem - wąskie gardła są obsłużone.

I tu pojawia się Kemo cały na biało, i rzuca ze kłamie, albo manipuluje. Co jest grane! Kolejny któremu nacisnąłem kiedyś na odcisk i uznał, ze to dobry moment, żeby mi dopiec?

·
Registered
15,656 Posts
Po raz drugi w ciągu tygodnia wypisujesz bzdury, za pierwszym razem o budowanym tunelu na S19. Ogarnij się i skończ zaśmiecać forum.

ale nie chce mi się sprawdzac
Szacunek do współdyskutantów by tego wymagał. Zwłaszcza że sprawdzenie tego to jest parę sekund - rzut oka na jedną z forumowych mapek...

·
Registered
355 Posts
Powyżej wyjaśniłem wyczerpująco, ze posądzasz mnie o kłamanie tudzież wypisywanie bzdur bezpodstawnie. Pozostaje mi mieć nadzieję, że Luki-SL przeczyta to wyjaśnienie, zanim zacznie usuwać mi posty.

Sorry, ale Twoje zachowanie wyglada mi na typowe uprzedzenie. Wykazałem, ze mnie bezpodstawnie oskarżasz, to się odwołujesz do poprzedniej sprawy zupełnie z tą sprawą nie związaną, tak jakbyś założył, że skoro można mnie bezkarnie obrazić, tak jak w tej poprzedniej sprawie, to można mnie też bezkarnie oskarżyć o trolling i ocenzurować treści które Ci się nie podobają.

Co do szacunku do i innych użytkowników - użyte słowo „chyba” to właśnie ten szacunek. Używając go, przyznaje się do tego, ze w czymś nie mam 100% pewności, i sygnalizuję, że jeśli dla kogoś szczegóły - te które dla sensu mojej wypowiedzi nie są istotne - dla niego są ważne z innego powodu niż bieżąca dyskusja, to lepiej niech je zweryfikuje. @Kemo - po prostu szukasz dziury w całym. Daj spokój. Zaraz napiszesz, ze zle przecinki stawiam i to jawny objaw chęci manipulacji i trollingu.

·
Registered
355 Posts
A co z moimi wyjaśnieniami na skargę Kemo?

Czy może powyższy komentarz mam traktować, ze nie tylko można mnie obrażać, ale i okazuje się oskarżać w Ksiedze, bo i tak nie mam prawa do obrony.

·
Registered
1,607 Posts
Może przydałoby się zamknąć na kilka dni tamten wątek (aż ludzie się trochę przewietrzą)?
  • "ta droga zła, bo ma 2 alternatywne"
  • "tamta zła, bo mały SDR"
  • "tam już wystarczy, są 4 obwodnice"
  • "moja droga najpierw"
  • "najpierw ta, bo miasto nie ma obwodnicy"
  • "budowaliśmy na zachodzie, teraz czas na wschód"
  • "głupia Polska wschodnia"
  • "czy droga wyprowadzająca ruch z miasta, ale nie biegnąca wokół niego to obwodnica czy nie?"
  • trochę polityki
A nowych informacji brak. Chęci prowadzenia dyskusji na poziomie (zarówno metrytorycznym jak i z zachowaniem kultury) też brak.

·
Registered
8,205 Posts
Może przydałoby się zamknąć na kilka dni tamten wątek (aż ludzie się trochę przewietrzą)?
  • "ta droga zła, bo ma 2 alternatywne"
  • "tamta zła, bo mały SDR"
  • "tam już wystarczy, są 4 obwodnice"
  • "moja droga najpierw"
  • "najpierw ta, bo miasto nie ma obwodnicy"
  • "budowaliśmy na zachodzie, teraz czas na wschód"
  • "głupia Polska wschodnia"
  • "czy droga wyprowadzająca ruch z miasta, ale nie biegnąca wokół niego to obwodnica czy nie?"
  • trochę polityki
A nowych informacji brak. Chęci prowadzenia dyskusji na poziomie (zarówno metrytorycznym jak i z zachowaniem kultury) też brak.
Gdyby zastosować się do Twoich rad, to wątek byłby martwy i do podwieszenia, tylko żeby wrzucać nowe suche komunikaty prasowe z mediów. Nie taka jest wg mnie rola forum.

Merytorycznie masz tam wrzucane dane o ruchu i wiele innych, często z takich dyskusji można się dowiedzieć wiele ciekawego i nie widzę nic złego w lekkim OT, oczywiście w ramach kultury i nie obrażania innych użytkowników.

12761 - 12780 of 12822 Posts