SkyscraperCity banner

12801 - 12820 of 12822 Posts

·
WUNGIEL
Joined
·
990 Posts
Do tego stopnia zasadne, że w taniej Polsce, gdzie ziemia jest najtańsza w UE, a wynagrodzenia 3 razy niższe 1km bylejakiej dwupasmowej autostrady kosztuje 2 razy więcej niż w Danii i tyle samo co w Niemczech 3-pasmowej betonowej.
To jeszcze ja się dołączę do prośby w sprawie tego osobnika.
 

·
Użytkownik chory na głowe
Joined
·
4,582 Posts
Kolejne wrzutki będą już inaczej "rozliczane".
Czyń więc honory, bo ten bachor znowu kontratakuje
Łatwo znaleźć tu takich co się tylko popisują i robią wrażenie "znania przepisów".. czy piszący "bodajże" ma pojęcie ?? Nawet nie ma checi przeczytania kilku wyrazów w rozporządzeniu, byle tylko nabic licznik postów.. (y)
 

·
WUNGIEL
Joined
·
990 Posts
@Luki_SL dzięki za przeczyszczenie wątku o S2, ale to nie wystarczyło.
Wszystkie posty tego delikwenta są na podobnym poziomie.
Można nie mieć wiedzy i pamięci, ale pisanie tego w każdym poście oraz walka ze wszystkimi mającymi jakieś pojęcie w, jak dotychczas wybitnie merytorycznym wątku, nie powinno być tolerowane.

Bzdury? czy raczej fakty? Zaprosić Chińczyków i zbudują to samo lepiej, 2 razy taniej i szybciej. Oczywiście jeżeli Gdaka zapewni im podstawowe surowce i nie zostaną zablokowani przez konkurencję, jak to było na odcinku A2 Stryków -Warszawa. Z drugiej strony poszatkowanie budowy na 10 -cio kilometrowe odcinki to Chińczyków pusty śmiech ogarnia. Przypomnę tylko, że Chińczycy budują 10tys km potężnych betonowych autostrad rocznie.
 

·
Registered
Joined
·
2,542 Posts
Coming Soon!
Calling all moderators! The Community Management team will soon be reaching out as we look to recruit more moderators to help manage active communities. We plan to start this process in June but if you just can’t wait, click the Contact Us button at the bottom of the site and send us a note to volunteer.
Chyba mieliśmy jakieś plany dla nowych moderatorów? ;)
 

·
Wesoły drogowiec
Joined
·
446 Posts
Proszę zdecydowanie o długiego bana dla użytkownika jack.zux za kłamstwa, politykę i tragiczny trolling w wątku o POW. Starczy już tej tolerancji. Po prostu łże jak pies.
 

·
Registered
Joined
·
15,656 Posts
Wątek

Potrzebna zmiana nazwy na
[S7] Radom Północ - Skarżysko-Kamienna
i przeniesienie do Ukończonych
 
12801 - 12820 of 12822 Posts
Top