SkyscraperCity banner

12861 - 12880 of 12885 Posts

·
Registered
300 Posts
Chyba trzeba otworzyć wątek o S8 od Ostrowi Mazowieckiej do Wyszkowa. Jezdnia południowa zamknięta na długim odcinku od kilku dni. Chyba tam gdzie i zamknęli serwisówkę, ale nie jestem pewna, czy to się pokrywa. Trochę to niepokoi.

·
Registered
300 Posts
Za takie durne teksty użytkownik powinien dostać chwilę odpoczynku of forum.
Ale za co? Akurat jest to prawdopodobne. A wycinając takie komentarze właśnie pomagasz obcym wpływom. S16 jest trasą strategiczną, która pozwoli na kontruderzenie pancerne na Okręg Kaliningradzki.

·
Registered
16,433 Posts
Chyba trzeba otworzyć wątek o S8 od Ostrowi Mazowieckiej do Wyszkowa. Jezdnia południowa zamknięta na długim odcinku od kilku dni. Chyba tam gdzie i zamknęli serwisówkę, ale nie jestem pewna, czy to się pokrywa. Trochę to niepokoi.
Od takich rzeczy jest odpowiedni wątek Link
Ale za co? Akurat jest to prawdopodobne. A wycinając takie komentarze właśnie pomagasz obcym wpływom. S16 jest trasą strategiczną, która pozwoli na kontruderzenie pancerne na Okręg Kaliningradzki.
Oj sobota chyba weszła za mocno...

·
Moderator
22,246 Posts
Już się przygotowujemy do tego kontruderzenia.

·
Użytkownik chory na głowe
4,816 Posts
W paru wątkach drogowych zniknęły informacje w nawiasach, co do wątku o Zakopiance czy A4 gdzie były groźby o briga jeszcze bym zrozumiał, ale wątek o czeskiej infrastrukturze drogowej z którego tytułu zniknęła informacja o winietach to już mniej oczywista dla mnie sprawa

Edit: Nie wiem czy oglądałem forum w trakcie zmian czy to był jakiś błąd, w każdym razie czeski wątek już ma stosowną informację w nawiasie

·
Registered
3,006 Posts
Nie mogę edytować niektórych postów, pojawia się informacja:

You may not edit more than 10 different post(s) within 7 days

A edytuję raptem 2 posty

·
Użytkownik chory na głowe
4,816 Posts
Jeśli chcesz edytować pierwsze posty wątków to jesteś na straconej pozycji.

Natomiast nie wiadomo za bardzo o co chodzi z tym ograniczeniem, przykładowo nie mogłem edytować postu sprzed trzech dni, ale gdy po jakimś czasie napisałem nowy to już go mogłem edytować.

·
Wydra
1,797 Posts
Drugi raz ten sam użytkownik mi krew psuje, nie tylko zresztą mi.
Post nadaje się najwyżej do działu hyde park budowy przekopu, specjalnie został taki wątek utworzony. Jednak CityBoy44 musi każde ** wrzucić tutaj.
Proszę o usunięcie postu, czy przeniesienie do działu hyde park.

·
Registered
16,108 Posts
Ogłoszenie przetargu było wczoraj i taka informacja już w WD się znalazła.

·
Registered
1,090 Posts
Do dodania do zamkniętego wątku o AOW - co najmniej od zeszłego czwartku, na całej AOW ograniczenie do 120 km/h. Dziś jechałem drugi raz w drugą stronę - potwierdzam oba kierunki obserwacją organoleptyczną.

·
Registered
2,704 Posts

To chyba nie jest wiadomość dnia. To zwykłe przeniesienie ruchu podczas budowy po śladzie. Jak otworzą całość jako eS to może być...

12861 - 12880 of 12885 Posts