SkyscraperCity banner

?

1 - 9 of 9 Posts

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
I tu jest już jakiś pomysł, a to się liczy ;) Ja bym może trochę pokombinował jeszcze przy samym kadrze czy jakości zdjęcia, ale mimo wszystko zdjęcie jest ciekawe. 8/10

·
Registered
1,726 Posts
Główny motyw powinien zajmować co najmniej 75% kadru.
??

- - - - - -
ja powiem tak: fajne masz oko, bo udalo ci sie znalezc cos b. ciekawego, co latwo ominac. To jest duzy plus.
Minus to sposob pokazania tego, co zobaczyles. Rozumiem, ze cien tej figury niesie ze soba sporo dramatyzmu, tez bym go zostawil. Tylko mimo wszystko, koledzy maja racje, ze w takim ukladzie tej figury jest za malo.
Inna sprawa, ze oczywiscie jest nieostro, a to IMO nie znajduje tutaj usprawiedliwienia.
Mimo wszystko 8/10, bo to jest naprawde jedno z niewielu zdjec tej edycji, na ktorym chce sie zawiescic oko.

·
Robert
9,874 Posts
??

- - - - - -
ja powiem tak: fajne masz oko, bo udalo ci sie znalezc cos b. ciekawego, co latwo ominac. To jest duzy plus.
Minus to sposob pokazania tego, co zobaczyles. Rozumiem, ze cien tej figury niesie ze soba sporo dramatyzmu, tez bym go zostawil. Tylko mimo wszystko, koledzy maja racje, ze w takim ukladzie tej figury jest za malo.
Inna sprawa, ze oczywiscie jest nieostro, a to IMO nie znajduje tutaj usprawiedliwienia.
Mimo wszystko 8/10, bo to jest naprawde jedno z niewielu zdjec tej edycji, na ktorym chce sie zawiescic oko.

za dużo ściany ,za mało figury.:)

·
Registered
Szczecin
14,707 Posts
Discussion Starter · #7 ·
^^ Dogodzić wszytkim gustom jest niemożliwe, jak główny aktor był większy to zdjęcie straciłoby na jakości, robiłem kilka prób i ta wersja wydaje mi się najbardziej optymalna :)

1 - 9 of 9 Posts