SkyscraperCity banner
1 - 20 of 52 Posts

·
Banned
2,505 Posts
where do I see 10 lanes?

·
Banned
4,496 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Kuvvaci said:
biz dahil cümle alem Antalya'yı kötü bir ortadoğu şehri olarak tanısın diye mi bu fotoğrafları koyuyorsun buraya?
Hayır. Ortadoğu'nun en geniş yollarından birini gösteriyorum.

·
Banned
2,505 Posts
Onur neresi genis bu yolun? Bildigmiz 2x2 2x3 seritli yol! Anara'nin sehir ici yollari bu genislikte nerdeyse!

·
Banned
2,505 Posts
IBB gibi Antalya'da mi yer alti tünel yollar yapiyor acaba? :p

·
Banned
4,496 Posts

·
Banned
2,505 Posts
Onur sen buraya yazi yazarken ne yazdigini okuyor musun? Ayrica kim Antalya'nin sirf kaleicinden olustugunu söylüyor. Böyle bir ön yargi yokki Türkiye'de, nerden uyduruyorsun bunu?

·
Banned
2,505 Posts
ayrica o gönerdilerin besleme yolu! Kilometrelerce 10 serit degil ya, 200-300 meterlik bir hat dedigin sey. Hadi senin icin 2 kilometrelik olsun. Alanya'ya kadar uzamiyor ya bana!

·
gobble gobble !
251 Posts
Onur 3X3 yolun sagindan ve solundan gecen iki tane sokagida kastediyor sanirim. 1 gelis bir gidis x 2 = 4 seritte onlar = Toplam 10 serit

Merak etme Onur biz cozduk :)

·
Banned
2,505 Posts
Anatolia said:
Onur 3X3 yolun sagindan ve solundan gecen iki tane sokagida kastediyor sanirim. 1 gelis bir gidis x 2 = 4 seritte onlar = Toplam 10 serit

Merak etme Onur biz cozduk :)
Iyi de bu 10 seriti yol demek mi? Besleme yolarin ana yol ile birlestigi yer burasi. Bu 10 seritlik bölümün uzunlugu kac metre? 1 kilolmetrenin altindadir herhalde! Bu 10 seritli yol diye tanitilir mi?

·
Registered
3,335 Posts
keske gercekten 10 seritli olsaydi ama boyle col gibi gorunmeseydi.Artik cameradanmi bilmiyorum ama cok ic karartici cikmis, yakismiyor antalya ya

·
Banned
4,496 Posts
Discussion Starter · #16 ·
messiah said:
Iyi de bu 10 seriti yol demek mi? Besleme yolarin ana yol ile birlestigi yer burasi. Bu 10 seritlik bölümün uzunlugu kac metre? 1 kilolmetrenin altindadir herhalde! Bu 10 seritli yol diye tanitilir mi?
4km uzunlukta. Antalya'da bunun kadar geniş yollar çok. 10 şeritli yolların toplam uzunluğu 21km.

·
Super Member
9,190 Posts
ont resim cekerken mumkunse kotu goruntuleri cekmemeye calis, biraz toztoprak cok cekmissin 3.dunya ulkesi gibi ayni,,aynisini kipadada yapmistin kaldirim cekmistin,,,birde cok tehlikeli is yapmissin o yolda yurumussun galiba 3.resimdeki insanalrda yuruyor ilginc..

·
Engineered
904 Posts
puhaha çok güldüm bu threadde yaa

1 - 20 of 52 Posts