SkyscraperCity banner

381 - 400 of 423 Posts

·
Registered
498 Posts
^^
Zgadza się. Dlatego przymierzam się do fotorelacji z trasy oraz wszystkich obiektów (TOUR DE MOST 2), co mam nadzieję wydarzy się niebawem.
Potrzebny tylko czas i dobra pogoda. :D

Po co w ogóle ten pas do skrętu w lewo w Niedźwiadzie?
Lewoskręt dodano do projektu już po rozpoczęciu prac budowlanych na wniosek wójta, po analizach planowanego ruchu. :)

·
Registered
236 Posts
Po co w ogóle ten pas do skrętu w lewo w Niedźwiadzie? Jest tam planowana droga do Leszkowic?
Planowana była budowa huty szkła na terenach polotniskowych i dlatego przeprojektowano skrzyżowanie w Niedźwiadzie. Z budowy huty wyszły nici a przeprojektowanie tego skrzyżowania opóźniło inwestycję o rok.

Jakie oceniacie tą inwestycję?
Ja niestety uważam, że droga ta jest porażką pod wieloma względami, do tego choć to droga klasy "G", to wcale nie spełnia standardów drogi tej klasy choć by z powodu odległości skrzyżowań.

·
<<<<>>>>
162 Posts
Planowana była budowa huty szkła na terenach polotniskowych i dlatego przeprojektowano skrzyżowanie w Niedźwiadzie. Z budowy huty wyszły nici a przeprojektowanie tego skrzyżowania opóźniło inwestycję o rok.
A to ciekawe. Ze zdjęć satelitarnych wynika, że od strony Leszkowic coś zaczyna powstawać. Sądziłem, że to ta huta.

·
Registered
347 Posts
A to ciekawe. Ze zdjęć satelitarnych wynika, że od strony Leszkowic coś zaczyna powstawać. Sądziłem, że to ta huta.
Przy DW815? Sam ostatnio patrzyłem i wydaje mi się, że to tylko kopalnia piasku na przebudowę 815. Na geoportalu znalazłem planowany jeden budynek, około 500m2, ma doprowadzone zasilanie, ale 500m2 i huta szkła? Jeśli coś z tym związane to raczej jakiś budynek gospodarczy, może potrzebny do budowy huty?

·
<<<<>>>>
162 Posts
Nie nie. Chodzi mi o działkę położoną bardziej na południowy-zachód od tego miejsca, 1,7 km od 815-tki, pomiędzy Górką Lubartowską a Leszkowicami. To widać na Google Eearth.

·
Registered
498 Posts
21. Naprawa skarpy, którą 4 posty wyżej pokazał Psych16:

22. Pałecznica Kolonia:

23.

24.

25.

26.

27. Klementynów:

28.

29. Przejście dla pieszych doświetlane energią odnawialną:

30.

Tyle na dziś.
Relację z reszty trasy postaram się zamieścić w ciągu kilku dni. :hi:

·
Registered
347 Posts
21. Naprawa skarpy, którą 4 posty wyżej pokazał Psych16:
Ciężarówka chyba PRD Lubartów, widziałem często tego "Batmana" na przebudowie DK48. Strabag uciekł ze sprzętem z budowy i taniej im wyjdzie wynająć lokalną firmę na naprawy gwarancyjne?

·
Registered
498 Posts
11. Jedziemy dalej przez Brzeźnicę Leśną:

12.

13. Kolejne przejście dla pieszych z dodatkowym oświetleniem:

14. Widoczny zakręt został mocno złagodzony - przed przebudową droga była poprowadzona po lewej stronie (obecnie jest tam ścieżka rowerowa):

15.

16. Mieszkańcy Antoniówki złożyli petycję w sprawie montażu tego drogowskazu (wcześniej go nie było):

17.

18.

19.

20.

Cdn...

381 - 400 of 423 Posts