Skyscraper City Forum banner

:)

1 - 14 of 14 Posts

·
Registered
4,729 Posts
Sławek;68489957 said:
Dlaczego kadr jest przekrzywiony?
Bo autor miał ochotę zrobić przekrzywione zdjęcie? nie wszystko musi być proste, symetryczne i wyrzeźbione niczym Cristiano Ronaldo.

Ode mnie 9, wreszcie coś innego ;)

·
Rah'ma'dul
13,760 Posts
Bo autor miał ochotę zrobić przekrzywione zdjęcie? nie wszystko musi być proste, symetryczne i wyrzeźbione niczym Cristiano Ronaldo.

Ode mnie 9, wreszcie coś innego ;)
Ochota na krzywe zdjecie nie jest wystarczającym powodem.

·
Registered
4,729 Posts
Sławek;68491839 said:
Ochota na krzywe zdjecie nie jest wystarczającym powodem.
A co jest do tego powodem? impulsy w mózgu, które wywołują często bezsensowną interpretacje artystyczną?

·
Registered
Szczecin
14,776 Posts
Ja osobiście bardzo lubię przekrzywione zdjęcia pod warunkiem że nie są dziełem przypadku czy potknięcia się o spust migawki, nad oceną się jeszcze zastanowię bo tego rodzaju zdjęcia są jak nowe danie, czasami zaczyna smakować po drugim czy trzecim kęsie.

·
Registered
27 Posts
Discussion Starter · #8 · (Edited)
Brakuje mi tu więcej latarni bo w tytule jest liczba mnoga.
Zawsze możesz odwiedzić Kraków lub otworzyć to zdjęcie w paru zakładkach i już będziesz miał całkiem niezłą dzielnicę latarni ;)

A zdjęcie jest pokrzywione, bo takie chciałem zrobić i takie pstryknąłem. Nie ma tutaj żadnego przypadku. Nikt mnie nie zmuszał, nie trzymał mi pistoletu przy głowie, ani obok nie przechodziła żadna półnaga dama przez którą palec poleciał mi na spust aparatu.

Każdy ma swoje widzimisię. A skoro chęć pstryknięcia takiego zdjęcia nie jest wystarczającym powodem, to co nim jest? Nie jestem profesjonalistą, nie mam całej półki książek o fotografii, nie znam wielu rzeczy. Fotografuję bo lubię się tym bawić. Ot co :)

A za wszystkie oceny dziękuję.

·
Rah'ma'dul
13,760 Posts
Ja osobiście bardzo lubię przekrzywione zdjęcia pod warunkiem że nie są dziełem przypadku czy potknięcia się o spust migawki.
Dokładnie - stąd było moje pytanie :)
Też muszę zdjecie przetrawić.

·
Registered
20,850 Posts
Adamis, dla mnie jest OK, krzywizna dodaje jajec. My tym panom (od wiecznego prostowania z linijką) mówimy stanowcze NIE.
Tylko po co ta rameczka, brr. 9/10

My tym panom co nie lubią ramek mówimy stanowcze NIE. :)

Skupmy się na zdjęciach, nie na sobie. Wszystko to sprawa gustu i można się kłócić o wszystko, co zresztą udaje się mimo rotacji forumowiczów od lat. :D

cherlawe: 8/10

1 - 14 of 14 Posts