SkyscraperCity banner

861 - 880 of 2334 Posts

·
Moderator
7,987 Posts
:/ Geçmiş olsun, en azından can kaybı yaşanmamış

Büyükşehir'in 2 itfaiye aracından birinin hortumu delindi, birinin suyu bitti. Yangın Manisa'dan yetişen ekiplerin desteğiyle 2.5 saatte söndürüldü
Eğer doğruysa oldukça rahatsız edici

·
Registered
4,353 Posts
İlk gördüğümde inanamadım haberi. Bayağı bir üzüldüm ya. Beni tek teselli eden can kaybının olmaması. Nazar değdirdik vallaha. :eek:hno: :(

·
Registered
1,431 Posts
Nazara geldi gerçekten. Göz bebeği adeta bu proje. O kadar övdük hızlı ilerliyor gidiyor diye. Ama can kaybı olmaması sevindirici. Ki umarım inşaatta durumlar kısa zamanda eski haline döner... Hepimize geçmiş olsun.

·
Moderator
31,697 Posts
arkadaşlar gördüğüm kadarıyla demirler pert olmuş,
onlar sökülüp yenileri örülecek sanırım.

• peki katın bir kısmının betonu da atılmış bu demirlerin birleşim yerleri nasıl yapılacak?
  • alt kat yangından bir zarar görmüş müdür?

aramızda inşaat işi ile ilgilenenler yanıtlarsa sevinirim.

·
Registered
602 Posts
buda gelir geçer inşaatın durucağını sanmam istanbuldaki işçilerin öldüğü inşaattada çıkmıştı yangın durmadı diye hatırlıyorum burdada çalışmalar devam eder sadece zarar gören kısımlar yeniden yapılmaya başlar sökülüp geç olsun sorun yok nazar değdi gerçektende.

·
Registered
394 Posts
Güzelyalıdan ne zaman baksam , folkart dev gibi görünüyor, sunucu ve martı tower gün doğarken ucundan görülüyor. ama Sanırsın 10 katlı apt. kadar . Okadarda aralarında mesafe farkıda yok ilginc. Acaba diyorum ege perlada kücücük mü gözükücek bu acıdan ?

·
Registered
286 Posts
Folkart'a kıyasla denize ve Güzelyalı'ya doğru biraz daha yakın olduğu için, yüksekliği de hemen hemen Folkart ile aynı olduğu için (181m), en azından Folkart ile aynı büyüklükte görünür Güzelyalı tarafından. Yeni Kent Merkezi yapıları, Alsancak'taki minik kulelerle de göz yanılsaması oluşturuyor; sanırım asıl skyline görsel zenginliği sizin yaşadığınız bölgeden bakınca ortaya çıkacak. Liman vinçleri ve Kordon'daki apartman silsilesi görüntüyü çoğu kez bozsa da, Perla'nın, Mistral'in, hatta çok arkalarda kalan Point Bornova'nın bile güney körfez kıyılarından gözükeceğini düşünüyorum.

·
Banned
659 Posts
keşke sabah binası ve matbaa kısmı alınıp yıkılıp proje o arsayı da kaplasaydı sabah binası onunda o akdar çirkin sırıtıyoki

861 - 880 of 2334 Posts