Skyscraper City Forum banner

Wazup?

1 - 7 of 7 Posts

·
I'm a rubber ball
832 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Piękno śródmieścia

Heloł :)

·
Moderator
10,326 Posts
Słaba jakość to akurat w tym przypadku z pewnością sprawa intencjonalna, taki środek artystyczny.

^^ Takie malarstwo też nie ma jakości w dosłownym tego słowa rozumieniu, a to jednak jest sztuka.

W przeciwieństwie do super jakościowych jelonków, które ze sztuką mają mało wspólnego.

Tak to widzę, a porównania fotografii do innych dziedzin sztuki, jak malarstwa, są wg. mnie uzasadnione.

Zdjęciu daje dychę, nawet jeśli nie jest aż tak bardzo doskonałe, ale próby jakiegoś artystycznego podejścia trzeba doceniać. :)

·
Registered
663 Posts
Zgadzam się Asinusie w sprawie powyższych obrazów, pierwszy mi się bardziej podoba. Ale pewnie też będą tacy co stwierdzą odwrotnie, też ok.

Odnośnie zdjęcia, do oceny wstępnej były trzy wskazówki: tytuł, komentarz autora (szacunek) i samo zdjęcie. Analizując tytuł i komentarz, można by wnioskować, że chodzi tu o coś jak "piękno śródmieścia Egiptu". Dalej, obraz ogólnie: jakość, kolory, ujęcie - ok. Jest przepalenie + nieco brak pionu, tu można zakładać efekt zamierzony, ale (niestety) na podstawie pierwszej sprzeczności wolałem nie brnąć w te zakamarki sztuki głębiej. Jak zdjęcie ma ambitny charakter, niech to będzie widoczne we wszystkich aspektach. No i sprawa gustu..
6/10

1 - 7 of 7 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.