SkyscraperCity banner

2961 - 2980 of 3000 Posts

·
Registered
Joined
·
528 Posts
Ale fakt, faktem powinny powstać duże nowe obrotowe drzwi zamiast tych małych dwóch.
Jak pracowałem w Ogrodach w jednym ze sklepów z elektroniką to pamiętam że w części magazynowej stały oparte o ścianę w elementach duże drzwi obrotowe ze Złotych Tarasów z Warszawy, było to jakieś dwa lata temu. W
Więc pewnie jakiś zamiar wymiany na takowe mają.
 

·
Registered
Joined
·
614 Posts
Dla wózków dziecięcych są obok drzwi.

Ale fakt, faktem powinny powstać duże nowe obrotowe drzwi zamiast tych małych dwóch.
Mówię właśnie o tych zwykłych drzwiach. Mam wózek "kombi" i problem z wejściem, a nie zawsze w pobliżu jest ochroniarz, który przytrzyma drzwi.
 

·
Registered
Joined
·
5,824 Posts
Discussion Starter · #2,980 ·
W Ogrodach jeszcze kilka zmian, lokal 4F powiększa się i jest w remoncie (zajmują powierzchnię po sąsiednim lokalu BRANGE), aktualnie cała oferta dostępna w lokalu 4F Kids, EMPiK również przechodzi remont, na czas remontu jest dostępny vis a vis mniejszy EMPIK, do tego dochodzi wspomniane zajęcie dwóch lokali przez nowy Grycan, gdzie będzie miał większą powierzchnię niż u góry. Stary Grycan jest jeszcze otwarty. Obok poczty jakis lokal z akcesoriami GSM również powstaje.

Dodatkowo chyba już zakończono modernizację przy dużej ścianie, dostawiono miejsce do siedzenia przy placu zabaw, obudowano ścianę przy Świecie Książki. Nowe schody ruchome koło Deichmanna są już czynne.
 
2961 - 2980 of 3000 Posts
Top