SkyscraperCity banner

681 - 700 of 881 Posts

·
Registered
179 Posts
Като гледам снимките, се вижда че не се слагат стъкла там където има някави вертикални колони. Предполагам че или има някава конструктивна особеност, или там има нешо различно от стъкла.

·
Registered
16,991 Posts
Това там ще са лоджии. Ще са разположени симетрично от двете страни на сградата:

Лоджии: Желаете да освежите мислите си и се нуждаете от свеж въздух, но имате само 10 свободни минути? Не е необходимо губите време. Елипс Център разполага с лоджии на всеки етаж - открито пространство само на няколко секунди разстояние от бюрото ви.
http://www.ellipsecenter.com/обновена-концепция/пространства-за-релакс.html

·
Registered
1,098 Posts
Това там ще са лоджии.
Хм... Това е противно на съвременните тенденции по фасадите на офиссгради, хотели и пр. да няма отварящи се прозорци, тераси и други места, откъдето изпушили офисработници да могат да правят балконинг в пристъп на депресия. Защото опитът е показал, че подобни неща никога не закъсняват.

·
Registered
1,422 Posts
Заключените балкони (каквито са на Камбаните и из Бизнес Парка) водят само до 1 - стотици хора на всеки 30-45 минути да ползват асансьор, за да излязат пред сградата за 1 цигара. Ама не е 1 , ами стоят по 10 минути, да не говорим за разходите за ток и амортизация. А и има фирми в които се следи кой колко работи - аз мога и цял ден да стоя на балкона, ама работата ми да е свършена, което ми се е случвало многократно. Това, че си пред лаптопа не означава , че си продуктивен ;)

·
levski forever
12,279 Posts
Нещо май дръпнаха ръчната последните 2 седмици. Сигурно нямат доставени прозорци.

681 - 700 of 881 Posts